Soubory cookie zlepšují funkci stránek, používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookie více informací
Úvod Mapa Recenze Počasí Přihlásit Informace Schránka(0) Letní soutěž
Hledat Schránka(0) Mapa

Recenze:

Danuše ***
Zklamání za dost vysokou cenu,navonění všech chatiček silnou aviváží,v případě alergie pobyt ve dne i v noci nemožný,jedna noc strávena v autě,druhý den odjezd z kempu,nemožnost dobití baterií elektrokol,strava v restauraci chutná.kemp pouze pro mladší generaci

Danuše ****
Kemp je pro méně náročné turisty,což odpovídá nám,manžel tremp,šlo by trochu vylepšit stravování,jinak spokojenost

Danuše ****
Pobyt v kempu a hlavně stravování v místní restauraci byl nádherný

ALTAIR ****
Kemp jsme navštívili v 07/2023 -na dvě noci -přijemný, ochotný personál, jednoduchý, ale klidný, čistý kemp

Zdena Šmídová *****
Byli jsme zde 2 noci na školním výletu. Spokojenost s ubytováním, sociálním zařízením, s panem vedoucím, který nám vyšel ve všem vstříc. Vše čisté, celý areál upravený. Možnost výletů do okolí. Velká výhoda koupaliště a dobrého občerstvení(pan vedoucí nám připravil i velmi chutné obědy a večeře na přání). Moc děkujeme. Studenti a učitelé gymnázia z Brna

Renata ***
Byly jsme ubytování 7dní. V chatce pro 5. Rok 2013.Chatka byla čistá, dostatečně velká. Kemp byl čistí, jídlo dobré. Běžně potraviny bez problémů k sehnání. Plus věci navíc. Koupaliště je menší ale moc hezké. Voda sice studenejší. Zátoka krásná, jen pro koupání doporučuji boty do vody. Jsou tam kamínky. Okolní vyžití je parádní. Spousta památek, muzeí atd. k vidění. Kemp mohu doporučit, určitě v budoucnu zavítáme zas.

Hela ****
Vyslala jsem tam babičku s dětmi a byli moc spokojený. Výhoda bazén v kempu a restaurace v okolí.

Martina ****
Dovolená na motorkách, bylo tam krásně, velice ochotná paní v restauraci. Akorát by to chtělo zlepšit toalety.

Kopel Jaroslav *****
Týdenní pobyt s karavanem byl plný zážitků jak na vodě, ve vodě a na výlety na kolech na všechny směry a spokojení. Kemp je super, hlavně přes pracovní dny kdy je klid a kdy nejsou ubytování ,, kepiči".

Tomas *****
Jsem tu ubytovan pokazde na srazu veteranu. Super ubytovani,prijemne zachazeni.Cistota, klidek atd. ???????????? Letos se opet tesime.



Recenze, názory, diskuze

Viděli jste pěkné místo.. napište co se vám líbilo,
Bylo někde něco špatně.. napište co se vám nelíbilo,
např. ubytování, jídlo, soc.zař., personál, počet hvězdiček dávejte podle všeho ne hned 1 nebo 5.
Vložit nový názor »

Pro vložení recenze klikněte na kemp nebo ho najděte..

Chatky Budovy

EKO Farma Camp Valdek

Okres: Děčín
16. 01. 2015
Od: MP

Kemp ideální pro rodinu s dětmi. Klidné místo, všude okolo příroda, vlaková zastávka nedaleko.
V areálu kempu pobíhala 4 kůzlata a jedna ovce, děti si s nimi hrály a byly nadšené.
Zajezdily si i na pneumatice na jezírku.
S majitelkou jsme se viděli jen jednou, na začátku, nicméně byla ochotná a vstřícná.
(6)Všechny recenze »

Autokempink Dřenice

Okres: Cheb
15. 01. 2015
Od: Elke und Wolfgang

Wir sind seit einigen Jahren Dauercamper und wollen dies auch bleiben. Wir können es kaum erwarten, bis der Platz in diesem Jahr wieder geöffnet wird. Der Platz und die ganze \\\"Mannschaft\\\" sind absolute Spitze. Wir fühlen uns hier sauwohl. (24)Všechny recenze »

ATC Radešov kemp

Okres: Klatovy
12. 01. 2015
Od: Lukáš Janů

V tom to kempu není co dodat, příjemná a krásná příroda,klid a pohoda. Je to můj nej kemp kde jsem vůbec kdy byl. Děkuji za krasný lidový kemp. (21)Všechny recenze »

Camp Sokol Troja

Okres: Praha-město
31. 12. 2014
Od: Schreider

z.B. wir waren sehr zufrieden mit eurem Camping und der Atmosphäre.. (4)Všechny recenze »

Okres:
27. 12. 2014
Od: Strnad

Kemp Jindřich Buchta - Hnanice
Pozorně jsem prošel 110 stran referencí - tedy až do 14.8.2011. Některé kempy se vyskytují často, i s rozdílným hodnocením. Avšak názor na kemp Ing. Jindřicha Buchty jsem nenašel ani jediný. Byl tam vůbec někdo ?? (172)Všechny recenze »

Autocamp Slavoj

Okres: Litoměřice
15. 12. 2014
Od: W. Nicolaysen

Wir haben den Platz im Juni 2014 besucht. Sehr gute Atmosphäre.Saubere Toiletten,freundliches Personal. Netter Platzwart und Bedienung. Viele Skandinavier auf dem Platz. Alles sehr familär. Die Küche am Platz ist gut und das Bier ist lecker. Hier kann man es aushalten. (14)Všechny recenze »

Stanový kemp Suchý

Okres: Blansko
13. 12. 2014
Od: pavel

v tomto kempu jsme byli více než 7 x,nema to chybu- ok (38)Všechny recenze »

Autocamping Bobrovnik

Okres: Jeseník
10. 12. 2014
Od: Jitka

Byli jsme zde koncem října 2014. Velmi ochotný personál, hlavně paní provozní, výborné jídlo a luxusní porce (měli jsme polopenzi). Pokoje včetně sociálek čisté, vytopené. Ubytování a celkové zařízení sice jednodušší, ale s tím se v kempu počítá. Vhodné pro rodiny s dětmi a pejsky - uzavřený areál dostatečně daleko od silnice. Ideální poloha pro výlety. Jediné potenciální mínus je asi to, že v některých pokojích byl pouze průtokový ohřívač se spínačem na levný odběr, takže sprchování zde šlo pouze v určité hodiny. My měli pokoj s bojlerem, takže pohoda. V poměru k ceně to byla parádní dovolená. Mohu určitě jen doporučit. (5)Všechny recenze »

05. 12. 2014
Od: mirek

V tomto kempu jsme byli letos v srpnu s karavanem,kemp je v moc krásné přírodě,příjemní majitelé,studená voda mně nevadí :) bohužel kemp nemá výlevku a bylo mi docela trapně vylévat splašky přímo do mísy,jinak se budem vracet. (30)Všechny recenze »

Chatový kemp U Lišáka

Okres: Plzeň-sever
28. 11. 2014
Od: Jaroslava Beranová

Do tohoto kempu jsme jezdili několik let pod stan,jsme rybáři a byli jsme tu spokojeni.Před dvěma lety jsme si zaplatili chatku a byla to katastrofa.Všude špína,o roztrhanou podlahu jsme brkali,vrchol byl,když jsme zjistili,že válendy nemají nohy,ale jsou podepřeny špalky dřeva.Po tom co jsem řekla majiteli,že tam zavolám kontrolu a televizi pan majitel nám všechny peníze za pobyt vrátil.Velmi rádi jsme tam jezdili,ale ted už nikdy víc.J.B. (8)Všechny recenze »