Soubory cookie zlepšují funkci stránek, používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookie více informací
Úvod Mapa Recenze Počasí Přihlásit Informace Schránka(0) Letní soutěž
Hledat Schránka(0) Mapa

Recenze:

Danuše ***
Zklamání za dost vysokou cenu,navonění všech chatiček silnou aviváží,v případě alergie pobyt ve dne i v noci nemožný,jedna noc strávena v autě,druhý den odjezd z kempu,nemožnost dobití baterií elektrokol,strava v restauraci chutná.kemp pouze pro mladší generaci

Danuše ****
Kemp je pro méně náročné turisty,což odpovídá nám,manžel tremp,šlo by trochu vylepšit stravování,jinak spokojenost

Danuše ****
Pobyt v kempu a hlavně stravování v místní restauraci byl nádherný

ALTAIR ****
Kemp jsme navštívili v 07/2023 -na dvě noci -přijemný, ochotný personál, jednoduchý, ale klidný, čistý kemp

Zdena Šmídová *****
Byli jsme zde 2 noci na školním výletu. Spokojenost s ubytováním, sociálním zařízením, s panem vedoucím, který nám vyšel ve všem vstříc. Vše čisté, celý areál upravený. Možnost výletů do okolí. Velká výhoda koupaliště a dobrého občerstvení(pan vedoucí nám připravil i velmi chutné obědy a večeře na přání). Moc děkujeme. Studenti a učitelé gymnázia z Brna

Renata ***
Byly jsme ubytování 7dní. V chatce pro 5. Rok 2013.Chatka byla čistá, dostatečně velká. Kemp byl čistí, jídlo dobré. Běžně potraviny bez problémů k sehnání. Plus věci navíc. Koupaliště je menší ale moc hezké. Voda sice studenejší. Zátoka krásná, jen pro koupání doporučuji boty do vody. Jsou tam kamínky. Okolní vyžití je parádní. Spousta památek, muzeí atd. k vidění. Kemp mohu doporučit, určitě v budoucnu zavítáme zas.

Hela ****
Vyslala jsem tam babičku s dětmi a byli moc spokojený. Výhoda bazén v kempu a restaurace v okolí.

Martina ****
Dovolená na motorkách, bylo tam krásně, velice ochotná paní v restauraci. Akorát by to chtělo zlepšit toalety.

Kopel Jaroslav *****
Týdenní pobyt s karavanem byl plný zážitků jak na vodě, ve vodě a na výlety na kolech na všechny směry a spokojení. Kemp je super, hlavně přes pracovní dny kdy je klid a kdy nejsou ubytování ,, kepiči".

Tomas *****
Jsem tu ubytovan pokazde na srazu veteranu. Super ubytovani,prijemne zachazeni.Cistota, klidek atd. ???????????? Letos se opet tesime.



Recenze, názory, diskuze

Viděli jste pěkné místo.. napište co se vám líbilo,
Bylo někde něco špatně.. napište co se vám nelíbilo,
např. ubytování, jídlo, soc.zař., personál, počet hvězdiček dávejte podle všeho ne hned 1 nebo 5.
Vložit nový názor »

Pro vložení recenze klikněte na kemp nebo ho najděte..

Chatky Budovy

Kemp Keramika

Okres: Plzeň-sever
23. 06. 2013
Od: Klára

Můžu jen chválit. Majitel zařídí, co vám na očích uvidí, příjemné prostředí, hezká hospůdka, ceny odpovídající službám... Ráda se vrátím. (44)Všechny recenze »

ATC Jesenice

Okres: Rakovník
23. 06. 2013
Od: hedvika

ja tam jezdim od 7 let a je to tam super a to je mi už 35 let (13)Všechny recenze »

Obecní kemp Staňkov

Okres: Jindřichův Hradec
22. 06. 2013
Od: Pavlína

Ráda bych se zeptala jetsli máte v kempu toalety a nebo jestli máte suché záchody a sprchy.Děkuji (3)Všechny recenze »

Kemp Dronte Kynšperk

Okres: Sokolov
22. 06. 2013
Od: Jaryn

Jezdime sem kazdorocne. Ale kemp ma kazdym rokem horsi a drazsi sluzby!
Skoda. (2)Všechny recenze »

Okres:
21. 06. 2013
Od: Nikol

Dobrý den nemůžu najít nějaký dobrý kemp u k terého by byla přehrada popřípadě bazén nějaké dětské hříště,pláž,.... nezná někdo nějaký takový? prosím o odpověd (172)Všechny recenze »

Holiday resort Losinka

Okres: Šumperk
20. 06. 2013
Od: Hanes

Právě jsem se z tohoto kempu vrátil a mohu říci, že nemá chybu! Velká plocha pro stanování, hodně soukromí, velké, čisté a nové sociálky a hlavně bez žetonů se stále teplou vodou. Kuchyně super, hlavně dřevorubecký steak. A super ceny... Doporučuji. (10)Všechny recenze »

Autokemp Baška

Okres: Frýdek-Místek
20. 06. 2013
Od: Lenka

Dobrý den chtěla jsem se zeptat jestli mate volne chatky je nas 6 a chteli bysme to na tyden a ještě vas poprosim jestli mi můžete napsat na kolik nas to vyjde chteli bysme to v srpnu nejak začátkem moc dekuji s pozdravem Lenka a jsou to dva dospeli a tri deti ve veku 11,9,3 (20)Všechny recenze »

Kemp Poslední štace

Okres: České Budějovice
19. 06. 2013
Od: Veronika Matoušková

např.: V tomto kempu jsme byli tento rok a líbilo se nám ubytování i okolí atd.. (7)Všechny recenze »

Autocamp Ostende

Okres: Plzeň-město
19. 06. 2013
Od: Kateřina Štemberková

dotaz: prosím Vás, v ceníku nejsou k nalezení žádné ceny, jde mi o vstup do kempu za účelem koupání, nikoli ubytování. Jedeme do Plzně se třídou na výlet a chtěli bychom se pak jít vykoupat, případně občerstvit. Děkuji mnohokrát. Katka Štemberková (6)Všechny recenze »

19. 06. 2013
Od: Martin

Dobrý den, plánuji letní dovolenou, můžete mi prosím poslat aktuální ceník Vašich služeb.
Děkuji s pozdravem Martin Doleček (4)Všechny recenze »