Soubory cookie zlepšují funkci stránek, používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookie více informací
Úvod Mapa Recenze Počasí Přihlásit Informace Schránka(0) Letní soutěž
Hledat Schránka(0) Mapa

Recenze:

Danuše ***
Zklamání za dost vysokou cenu,navonění všech chatiček silnou aviváží,v případě alergie pobyt ve dne i v noci nemožný,jedna noc strávena v autě,druhý den odjezd z kempu,nemožnost dobití baterií elektrokol,strava v restauraci chutná.kemp pouze pro mladší generaci

Danuše ****
Kemp je pro méně náročné turisty,což odpovídá nám,manžel tremp,šlo by trochu vylepšit stravování,jinak spokojenost

Danuše ****
Pobyt v kempu a hlavně stravování v místní restauraci byl nádherný

ALTAIR ****
Kemp jsme navštívili v 07/2023 -na dvě noci -přijemný, ochotný personál, jednoduchý, ale klidný, čistý kemp

Zdena Šmídová *****
Byli jsme zde 2 noci na školním výletu. Spokojenost s ubytováním, sociálním zařízením, s panem vedoucím, který nám vyšel ve všem vstříc. Vše čisté, celý areál upravený. Možnost výletů do okolí. Velká výhoda koupaliště a dobrého občerstvení(pan vedoucí nám připravil i velmi chutné obědy a večeře na přání). Moc děkujeme. Studenti a učitelé gymnázia z Brna

Renata ***
Byly jsme ubytování 7dní. V chatce pro 5. Rok 2013.Chatka byla čistá, dostatečně velká. Kemp byl čistí, jídlo dobré. Běžně potraviny bez problémů k sehnání. Plus věci navíc. Koupaliště je menší ale moc hezké. Voda sice studenejší. Zátoka krásná, jen pro koupání doporučuji boty do vody. Jsou tam kamínky. Okolní vyžití je parádní. Spousta památek, muzeí atd. k vidění. Kemp mohu doporučit, určitě v budoucnu zavítáme zas.

Hela ****
Vyslala jsem tam babičku s dětmi a byli moc spokojený. Výhoda bazén v kempu a restaurace v okolí.

Martina ****
Dovolená na motorkách, bylo tam krásně, velice ochotná paní v restauraci. Akorát by to chtělo zlepšit toalety.

Kopel Jaroslav *****
Týdenní pobyt s karavanem byl plný zážitků jak na vodě, ve vodě a na výlety na kolech na všechny směry a spokojení. Kemp je super, hlavně přes pracovní dny kdy je klid a kdy nejsou ubytování ,, kepiči".

Tomas *****
Jsem tu ubytovan pokazde na srazu veteranu. Super ubytovani,prijemne zachazeni.Cistota, klidek atd. ???????????? Letos se opet tesime.



Recenze, názory, diskuze

Viděli jste pěkné místo.. napište co se vám líbilo,
Bylo někde něco špatně.. napište co se vám nelíbilo,
např. ubytování, jídlo, soc.zař., personál, počet hvězdiček dávejte podle všeho ne hned 1 nebo 5.
Vložit nový názor »

Pro vložení recenze klikněte na kemp nebo ho najděte..

Chatky Budovy

Molo Nová Rabyně

Okres: Benešov
20. 06. 2021
Od: Dáda

Hrůza,neoprávněné vybírání za parkování na obecní cestě-100.-,ceny přemrštěné,psi volně běhající mezi dekami,tráva již bez údržby spíše seno. Takže vřele doporučuji jiné blízké lokality na Slapech,jako Ždáň,Měřín,Živohošť.A o přístupu personálu se raději vyjadřovat nebudu!!! (10)Všechny recenze »

Autokemp Hamr na Jezeře

Okres: Česká Lípa
19. 06. 2021
Od: Janko

Dneska bylo suprový dnes po prvé na jezeře písek fajn voda teplá jenom že nemusilo být tak špinavá smradlavá jak močůvka měli ty šišky trochu odhrabnout ale tomu patří stánky WC sprchy čistý suprový den jsem si užil z rodinnou (11)Všechny recenze »

Autokempink Strážnice

Okres: Hodonín
18. 06. 2021
Od: Katka D.

Byli jsme tady v 6/2021. Nevím jestli to hodně ovlivnil covid nebo je to tak běžné, ale provoz restaurace omezen, pizzerie zavřená, pekárna taky, což jsem tedy věděla dopředu. Koupaliště fajn, chatky už starší, ale jde to. Jediné co mi trochu chybělo nějaké hřiště pro děti přímo v kempu. (11)Všechny recenze »

Kemp Obora Veltrusy

Okres: Mělník
18. 06. 2021
Od: Kemp Obora Veltrusy

Kemp je v provozu! Přijeďte do chat, pod stan či s karavanem nebo si zarybařit či grilovat. Těšíme se na Vaši návštěvu, Eva :) (12)Všechny recenze »

Molo Nová Rabyně

Okres: Benešov
18. 06. 2021
Od: Miroslav Nový

Katastrofa, za večerní koupání na 1 hodinu chtěli 200 za 2 lidi. Tak jsme jeli na Starou Žuvohošť za 0 Kč (10)Všechny recenze »

Camping Rožnov

Okres: Vsetín
16. 06. 2021
Od: Tom Zuda

Výborné zázemí pro děti nebo relax pro dospělí. Děkuji (28)Všechny recenze »

Kemp Řevnice

Okres: Praha-západ
14. 06. 2021
Od: Jedlička

Asi nejhorší zážitek v kempu, co jsem měl. Jako skupina jsme zamluvené chatky a maringotky, ale některé byly v době našeho příjezdu ještě v rekonstrukci, takže jsme narychlo řešili stany, pro které někteří z nás museli jet domů, abysme mohli přespat. Dozvěděli jsme se to až na místě. Šok. V celém kempu jsem marně hledal odpadkové koše. Lavičky byly čerstvě natřeny (ale bez štítku), takže kdo se to včas dozvěděl, měl žluté kalhoty. To "potěší". Než jsem se postavil stan, skočil jsem ke známým do chatky hodit sprchu a ta neodtékala. Ucpané odpady byly ale v celém kempu. Záchod bez wc papíru. A nejlepší finále. Totálně arogantní majitelé kempu. Další den začali řešit ucpané odpady. Zakázali nám používat wc, takže i námi zakoupený toaletní papír nám byl k ničemu. No a čekali byste omluvu? Ne. Naopak, obvinili nás, že jsme ty odpady ucpali my. A jenom taková perlička. Měli jsme v kempu menší hudební produkci, kterou jsme začali balit po 22 hodině. V okamžiku, kdy jsme se stěhovali do vnitřních prostor (abysme nerušili noční klid) na nás opět přiletěl šéf kempu a vyhrožoval policií, že je pár minut po 22 hodině a my ještě nejsme přestěhovaní. Naše pokusy rozumnou domluvu byly marné. Já měl ten večer po náladě a šel jsem spát. Ve 22:15 často nechodívám... No nic, tady už nikdy více. Každý rok děláme podobný sraz (už od r. 2010) a vždy v pohodě. Toto jsme nezažil. Samozřejmě, jakákoliv omluva ze strany arogantních majitelů kempu, že bylo něco špatně (nedodělané maringotky - neměli jsme kde spát, čerstvě natřené lavičky, ucpané odpady, atd...) se nekonala. (2)Všechny recenze »

Autokemp Pražák

Okres: Strakonice
14. 06. 2021
Od: Amálie Kornatská

Hrůza běs, nejsou schopni ani koupit tatru písku a opravit pláž a vchod do rybníka. Molo je rozpadlé, všude kopřivy a komáři. (1)Všechny recenze »

Camping Rožnov

Okres: Vsetín
14. 06. 2021
Od: Martin Mach

Mají tu uplně vše, od bazénu a své restauarace po luxusní bungalovy. Doporučuji všem!! (28)Všechny recenze »

13. 06. 2021
Od: Milena

Pobyt červen 2021, čisté prostředí, dobré jídlo, dokonalé wellness, bohužel jsme byli okradeni o nové nafukovací matrace ve tvaru humra a listu, děti to nebyly schopné pochopit. Doufám, že tomu chudákovi, který trpí nouzí udělala krádež radost, my jsme ji obrečeli. (8)Všechny recenze »