Soubory cookie zlepšují funkci stránek, používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookie více informací
Úvod Mapa Recenze Počasí Přihlásit Informace Schránka(0) Letní soutěž
Hledat Schránka(0) Mapa

Recenze:

Danuše ***
Zklamání za dost vysokou cenu,navonění všech chatiček silnou aviváží,v případě alergie pobyt ve dne i v noci nemožný,jedna noc strávena v autě,druhý den odjezd z kempu,nemožnost dobití baterií elektrokol,strava v restauraci chutná.kemp pouze pro mladší generaci

Danuše ****
Kemp je pro méně náročné turisty,což odpovídá nám,manžel tremp,šlo by trochu vylepšit stravování,jinak spokojenost

Danuše ****
Pobyt v kempu a hlavně stravování v místní restauraci byl nádherný

ALTAIR ****
Kemp jsme navštívili v 07/2023 -na dvě noci -přijemný, ochotný personál, jednoduchý, ale klidný, čistý kemp

Zdena Šmídová *****
Byli jsme zde 2 noci na školním výletu. Spokojenost s ubytováním, sociálním zařízením, s panem vedoucím, který nám vyšel ve všem vstříc. Vše čisté, celý areál upravený. Možnost výletů do okolí. Velká výhoda koupaliště a dobrého občerstvení(pan vedoucí nám připravil i velmi chutné obědy a večeře na přání). Moc děkujeme. Studenti a učitelé gymnázia z Brna

Renata ***
Byly jsme ubytování 7dní. V chatce pro 5. Rok 2013.Chatka byla čistá, dostatečně velká. Kemp byl čistí, jídlo dobré. Běžně potraviny bez problémů k sehnání. Plus věci navíc. Koupaliště je menší ale moc hezké. Voda sice studenejší. Zátoka krásná, jen pro koupání doporučuji boty do vody. Jsou tam kamínky. Okolní vyžití je parádní. Spousta památek, muzeí atd. k vidění. Kemp mohu doporučit, určitě v budoucnu zavítáme zas.

Hela ****
Vyslala jsem tam babičku s dětmi a byli moc spokojený. Výhoda bazén v kempu a restaurace v okolí.

Martina ****
Dovolená na motorkách, bylo tam krásně, velice ochotná paní v restauraci. Akorát by to chtělo zlepšit toalety.

Kopel Jaroslav *****
Týdenní pobyt s karavanem byl plný zážitků jak na vodě, ve vodě a na výlety na kolech na všechny směry a spokojení. Kemp je super, hlavně přes pracovní dny kdy je klid a kdy nejsou ubytování ,, kepiči".

Tomas *****
Jsem tu ubytovan pokazde na srazu veteranu. Super ubytovani,prijemne zachazeni.Cistota, klidek atd. ???????????? Letos se opet tesime.



Recenze, názory, diskuze

Viděli jste pěkné místo.. napište co se vám líbilo,
Bylo někde něco špatně.. napište co se vám nelíbilo,
např. ubytování, jídlo, soc.zař., personál, počet hvězdiček dávejte podle všeho ne hned 1 nebo 5.
Vložit nový názor »

Pro vložení recenze klikněte na kemp nebo ho najděte..

Chatky Budovy
21. 07. 2011
Od: Monika Svobodová

Supeeer, nááádhernej kemp, ohýnky, kytáry, klid, čisto, vše ke koupi k dostání... Byla jsem unešená!!! (4)Všechny recenze »

Kemp u KUDLAJZE

Okres: Znojmo
21. 07. 2011
Od: Faolan

Byli jsme zde prvně s rodinami na pět dnů a velice spokojeni. (12)Všechny recenze »

Autokemp Ježov

Okres: Hodonín
21. 07. 2011
Od: libor

Prosím o aktuální ceník pobytu v autokempu Ježov.Děkuji (8)Všechny recenze »

21. 07. 2011
Od: Petr Hráč

Útulný kemp s příjemnou obsluhou. Dobře jsme si odpočinuli. (4)Všechny recenze »

20. 07. 2011
Od: Hana Kocková

Dobrý den.
Jezdíme po různých kempech už více než 20 let.Všude bylo něco dobrého a něco horšího.Kemp Vranovská pláž mě mile překvapil.Je tu spoustu možností malého občerstvení i pořádných jídel za rozumné ceny.Dvě velice dobře zásobené samoobsluhy jsou luxusem s jakým jsem se snad ještě v kempu nesetkala.Navíc ve všech stáncích byli všichni velice ochotní a příjemní.Také možnost sportovního vyžití je tady úžasná.Za velice dobrý nápad považuji lanové centrum přímo v kempu.A nesmím zapomenout ani na úžasnou čistotu a celkovou upravenost kempu.I když zrovna pršelo umývárny a wc byly stále čisté.Neustále se také doplňoval toaletní papír.Dokonce jsem nejednou viděla paní uklízečku jak omývá i automaty na kávu.Samozřejmě nesmím zapomenout ani na kuchyňku a automatickou pračku.Zkrátka super!!!Můžu jen doporučit. (19)Všechny recenze »

Autokemp Sykovec

Okres: Žďár nad Sázavou
20. 07. 2011
Od: Šárka Vejmělková

Dobry den mate jeste volna mistecka pod stanem nebo v chatce? Na vikend od22.7. Do 24.7.? (4)Všechny recenze »

Autokemp Plešivec

Okres: Beroun
20. 07. 2011
Od: Monika Bothová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda je ve Vašem kempu volno příští týden od středy do pátku (tj.27- 29. červenec)?? Bylo by to pouze do stanu. Děkuji Bothová (10)Všechny recenze »

20. 07. 2011
Od: David Kába

Dobrý den ,máme takoví problém ,stratili jsme u vás v Kempu učtenku a potřebovali bychom ji ,k proplacení .Byli jsme v kempu ubytovaní v karavanu od 9.července do 16.července 2011.Mjeli by jsme prozbu ,jestli by jste nám vystavili novou prosím. Na Adresu,David Kába Pulice 66 Dobruška 51801 Zpozdravem Kába (13)Všechny recenze »

Kemp Hejtman Jih

Okres: Jindřichův Hradec
19. 07. 2011
Od: mala_kea

Chlume, těš se ! Kolínská banda si už brousí kosy, lopaty a sekáčky :D (71)Všechny recenze »

Autokemp Plešivec

Okres: Beroun
19. 07. 2011
Od: Pavel Běhal

Konečně jsem se dostal k poděkování. Strávil jsem tu společně ze synkem pár klidných dní. Díky ochotnému perzonálu si tu člověk připadá jako doma. A okolí= paráda (10)Všechny recenze »