Soubory cookie zlepšují funkci stránek, používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookie více informací
Úvod Mapa Recenze Počasí Přihlásit Informace Schránka(0) Letní soutěž
Hledat Schránka(0) Mapa

Recenze:

Danuše ***
Zklamání za dost vysokou cenu,navonění všech chatiček silnou aviváží,v případě alergie pobyt ve dne i v noci nemožný,jedna noc strávena v autě,druhý den odjezd z kempu,nemožnost dobití baterií elektrokol,strava v restauraci chutná.kemp pouze pro mladší generaci

Danuše ****
Kemp je pro méně náročné turisty,což odpovídá nám,manžel tremp,šlo by trochu vylepšit stravování,jinak spokojenost

Danuše ****
Pobyt v kempu a hlavně stravování v místní restauraci byl nádherný

ALTAIR ****
Kemp jsme navštívili v 07/2023 -na dvě noci -přijemný, ochotný personál, jednoduchý, ale klidný, čistý kemp

Zdena Šmídová *****
Byli jsme zde 2 noci na školním výletu. Spokojenost s ubytováním, sociálním zařízením, s panem vedoucím, který nám vyšel ve všem vstříc. Vše čisté, celý areál upravený. Možnost výletů do okolí. Velká výhoda koupaliště a dobrého občerstvení(pan vedoucí nám připravil i velmi chutné obědy a večeře na přání). Moc děkujeme. Studenti a učitelé gymnázia z Brna

Renata ***
Byly jsme ubytování 7dní. V chatce pro 5. Rok 2013.Chatka byla čistá, dostatečně velká. Kemp byl čistí, jídlo dobré. Běžně potraviny bez problémů k sehnání. Plus věci navíc. Koupaliště je menší ale moc hezké. Voda sice studenejší. Zátoka krásná, jen pro koupání doporučuji boty do vody. Jsou tam kamínky. Okolní vyžití je parádní. Spousta památek, muzeí atd. k vidění. Kemp mohu doporučit, určitě v budoucnu zavítáme zas.

Hela ****
Vyslala jsem tam babičku s dětmi a byli moc spokojený. Výhoda bazén v kempu a restaurace v okolí.

Martina ****
Dovolená na motorkách, bylo tam krásně, velice ochotná paní v restauraci. Akorát by to chtělo zlepšit toalety.

Kopel Jaroslav *****
Týdenní pobyt s karavanem byl plný zážitků jak na vodě, ve vodě a na výlety na kolech na všechny směry a spokojení. Kemp je super, hlavně přes pracovní dny kdy je klid a kdy nejsou ubytování ,, kepiči".

Tomas *****
Jsem tu ubytovan pokazde na srazu veteranu. Super ubytovani,prijemne zachazeni.Cistota, klidek atd. ???????????? Letos se opet tesime.



Recenze, názory, diskuze

Viděli jste pěkné místo.. napište co se vám líbilo,
Bylo někde něco špatně.. napište co se vám nelíbilo,
např. ubytování, jídlo, soc.zař., personál, počet hvězdiček dávejte podle všeho ne hned 1 nebo 5.
Vložit nový názor »

Pro vložení recenze klikněte na kemp nebo ho najděte..

Chatky Budovy

Koupaliště Sloup v Čechách

Okres: Česká Lípa
24. 02. 2013
Od: Karel

Zdravím všechny prima lidičky!Loni jsem zde s rodinou trávil dovolenou a chtěl bych také hodnotit tento úžasný kemp,kde příroda a turistika jsou nej kámoši a lidé kolem.Je to opravdu romantický kemp pro rodiny s dětmi.Všude čisto bezva obsluha,koupání skvělé,chatičky uklizené,no prostě mé hodnocení je to nejvyšší.Nesmím také opomenout,že se nám rozbilo auto a že zdejší opraváři mi vyšli natolik vstřícní,že jsem tomu nechtěl ani uvěřit.Tak jím alespoň touto cestou chci poděkovat!Doporučuji všem nenáročným cestovatelům. (19)Všechny recenze »

Chatový tábor Jinolice

Okres: Jičín
21. 02. 2013
Od: Luca

Po 7,5 letech zklamání...na louce pro stany karavany,auta,v noci řev a muzika od mládeže až do rána,kontrolor \"stanových lístků\" spíš připomínal úchyla,co neumí ani pozdravit a ještě má blbé kecy....a jídlo -za ten noční průjem fakt stálo.....
Hodně se pohoršili..... (6)Všechny recenze »

Kemp Kolčava

Okres: Strakonice
19. 02. 2013
Od: lucinka

Hospůdka je po rekonstrukci a moc pěkná, jetu JukeBox, šipky, Fotbálek, míchané koktejly fakt supeeeer (6)Všechny recenze »

Kemp Rožmberk

Okres: Český Krumlov
18. 02. 2013
Od: Vladimír Kritzbach

Dobrý den,chtěl bych si u vás objednat chatku na 3.8.2013. Děkujim za informace.S pozdravem Kritzbach Vladimír (10)Všechny recenze »

Kemp Ahoj

Okres: Příbram
12. 02. 2013
Od: Jiri hlad

Nevim Jitko proč si se další rok i s otcem u mne ubytovala když jsi semnou nespokojena.To samé bych měl říct i já. ALE. Přátelská výměna nazoru. (13)Všechny recenze »

Penzion U Všetečků

Okres: Znojmo
06. 02. 2013
Od: Eva

dobrý den chtěla jsem se zeptat o velikonocích nebude ještě kemp otevřený.máme vlastní karavan děkuji a pěkný den (3)Všechny recenze »

04. 02. 2013
Od: kadlecová jindra

dobrý deň,rezervujeme 2L chatku od 29.6. do 3.7.,2 osoby,2 psy,koľko treba zaplatit,žiadame potvrdiť,dakujeme (3)Všechny recenze »

RS Pohoda

Okres: Znojmo
30. 01. 2013
Od: renata svobodová

Dobrý den, jsme 5ti členná rodina 2+3 (2roky, 5let, 6let). Měli by jste volnou chatku na týdenní pobyt na rozmezí července a srpna. Pokud ano, prosím o bližší informace o ceně , popřípadě záloze, akční ceně při zaplacení zálohy předem. Děkuji, s pozdravem, Renata Svobodová (6)Všechny recenze »

KEMP Pod Smrkem

Okres: Litoměřice
19. 01. 2013
Od: Kateřina

Mám dojem, že 100 % vím o jakou paní se jedná. Bohužel již nemohu dohledat jméno. Abych pravdu řekla, zákazníci jako vy přijedou naštěstí jen jednou za sezonu. Popravdě už během Vaší rezervace jsem tušila problémy, protože věčně nespokojené zákazníky vašeho typu není těžké odhadnout.
Nebudu zde obhajovat náš kemp, protože naši zákazníci, kteří sem jezdí každý rok jsou spokojeni a naopak naše ubytování doporučují.
Takže Vás zdravím s přáním hezkého dne :) a prosím Vás, pokud jedete do přírody do kempu, kde vás noc stojí 150 Kč nemůžete očekávat luxus, to si musíte připlatit, ubytovat se v hotelu a tam očekávat nadstandardní služby.

Kateřina Sobíšková (24)Všechny recenze »

15. 01. 2013
Od: kopecký josef

je možno rezervaci pro cca 40 kolařů na jednu noc pod stany 15.6.2013 (30)Všechny recenze »