Soubory cookie zlepšují funkci stránek, používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookie více informací
Úvod Mapa Recenze Počasí Přihlásit Informace Schránka(0) Letní soutěž
Hledat Schránka(0) Mapa

Recenze:

Danuše ***
Zklamání za dost vysokou cenu,navonění všech chatiček silnou aviváží,v případě alergie pobyt ve dne i v noci nemožný,jedna noc strávena v autě,druhý den odjezd z kempu,nemožnost dobití baterií elektrokol,strava v restauraci chutná.kemp pouze pro mladší generaci

Danuše ****
Kemp je pro méně náročné turisty,což odpovídá nám,manžel tremp,šlo by trochu vylepšit stravování,jinak spokojenost

Danuše ****
Pobyt v kempu a hlavně stravování v místní restauraci byl nádherný

ALTAIR ****
Kemp jsme navštívili v 07/2023 -na dvě noci -přijemný, ochotný personál, jednoduchý, ale klidný, čistý kemp

Zdena Šmídová *****
Byli jsme zde 2 noci na školním výletu. Spokojenost s ubytováním, sociálním zařízením, s panem vedoucím, který nám vyšel ve všem vstříc. Vše čisté, celý areál upravený. Možnost výletů do okolí. Velká výhoda koupaliště a dobrého občerstvení(pan vedoucí nám připravil i velmi chutné obědy a večeře na přání). Moc děkujeme. Studenti a učitelé gymnázia z Brna

Renata ***
Byly jsme ubytování 7dní. V chatce pro 5. Rok 2013.Chatka byla čistá, dostatečně velká. Kemp byl čistí, jídlo dobré. Běžně potraviny bez problémů k sehnání. Plus věci navíc. Koupaliště je menší ale moc hezké. Voda sice studenejší. Zátoka krásná, jen pro koupání doporučuji boty do vody. Jsou tam kamínky. Okolní vyžití je parádní. Spousta památek, muzeí atd. k vidění. Kemp mohu doporučit, určitě v budoucnu zavítáme zas.

Hela ****
Vyslala jsem tam babičku s dětmi a byli moc spokojený. Výhoda bazén v kempu a restaurace v okolí.

Martina ****
Dovolená na motorkách, bylo tam krásně, velice ochotná paní v restauraci. Akorát by to chtělo zlepšit toalety.

Kopel Jaroslav *****
Týdenní pobyt s karavanem byl plný zážitků jak na vodě, ve vodě a na výlety na kolech na všechny směry a spokojení. Kemp je super, hlavně přes pracovní dny kdy je klid a kdy nejsou ubytování ,, kepiči".

Tomas *****
Jsem tu ubytovan pokazde na srazu veteranu. Super ubytovani,prijemne zachazeni.Cistota, klidek atd. ???????????? Letos se opet tesime.



Recenze, názory, diskuze

Viděli jste pěkné místo.. napište co se vám líbilo,
Bylo někde něco špatně.. napište co se vám nelíbilo,
např. ubytování, jídlo, soc.zař., personál, počet hvězdiček dávejte podle všeho ne hned 1 nebo 5.
Vložit nový názor »

Pro vložení recenze klikněte na kemp nebo ho najděte..

Chatky Budovy

Kemp Keramika

Okres: Plzeň-sever
02. 08. 2010
Od: Mirka

Letos jsme navštívili kemp Keramika a i přesto,že jsme nechytili počasí na koupíní, nuda v kempu rozhodně nebyla. Ubytování v chatce super, nemohla jsem si vynachválit hlavně wc přímo v chatce,super věc,když vaše dítko v noci potřebuje (44)Všechny recenze »

Kemp Velehrad

Okres: Uherské Hradiště
02. 08. 2010
Od: Jirka

Výborný kemp! Teplá voda ve sprchách, vynikající a velmi příjemná obsluha. Silné kafe, dostal jsem uzenou klobásu zadara od majitele... :o) Kemp je pečlivě upravený a udržovaný. (8)Všechny recenze »

Camping Borová

Okres: Svitavy
02. 08. 2010
Od: Denis

Byly jsme tu minulý rok a tenhle rok jedeme zase, protože tam je vynikající bazén, restaurace a teplá voda. A vše je zabezpečeno el. kartami. No prostě super. (18)Všechny recenze »

Camping & Restaurant BEZDREV

Okres: České Budějovice
01. 08. 2010
Od: Jana a Honza

Tento kemp mě velice příjemně překvapil, nejen krásné prostředí, ale i příjemné posezení v restauraci, hřiště pro malé děti, pro větší volejbal, nohejbal, každý si tu najde to svoje, pro rodiny s dětma jak dělané, sociálky pěkné a čisté. Příjemné chování personálu, velice ochotní.Mohu jen doporučit, příští rok tam jedem zas, moc se nám tam líbilo.J+K (68)Všechny recenze »

Stanový kemp Suchý

Okres: Blansko
01. 08. 2010
Od: Nika

Jáá tam taky už jezdím od malička, a upe bomba.. Wždycky se tam těším! (38)Všechny recenze »

Stanový kemp Suchý

Okres: Blansko
01. 08. 2010
Od: gabriela

Dobrý den chtěla jsem se zeptat jestlí se musí rezervovat místo na stan?? pokud ano tak jake mate volne terminy? děkuji předem za odpověď (38)Všechny recenze »

Autokemp Podskalí

Okres: Strakonice
31. 07. 2010
Od: Hanka

byla jsem v kempu Podskalí ve Strakonicích - drahé a cena neodpovídá kvalitě, špína, záchody nesplachují (papír nemají) a sprchy za peníze vůbec netečou, ale jen kapou. Několikrát vypadla elektřina, takže voda netekla skoro vůbec. Hrůza, jinak super zážitek z Otavy, doporučuji ji, ale v jiném kempu! :-( (3)Všechny recenze »

Chatová osada Plesar

Okres: Česká Lípa
31. 07. 2010
Od: Sakařová

Prosím máte volnou chatku,či chatky pro 4dospělé a 2 děti 14a16letod 14.do21.8?Prosím o kalkulací děkuji (7)Všechny recenze »

Okres:
31. 07. 2010
Od: franta

byl jsem v kempu nová živohošť.aby jste mohli vůbec v noci usnout tak je třeba mít nejmíň 2 promile.mladý pražáci neberou ohledy absolutně na nic a na nikoho.muzika na plný pecky ve dvě ráno,řev,nastartovaný motorky...už se nedivim že pražáky nemá skoro nikdo rád.jinak kemp je pěknej.dobrá hospoda,dobrá obsluha. (172)Všechny recenze »

Autocamp Milovice

Okres: Jičín
30. 07. 2010
Od: Pajka

V tomto kempu jsme byli před čtyřmi roky. O té doby jsme každý rok jeli jinam, ale NIKDE jsme TAKOVOU PARÁDU fakt nenašli. Vždycky a všude vzpomínáme v dobrém na Milovice. Zatím nejlepší kemp, kde jsme byli!!! A byli jsme v chatičkách, SUPRRRRR! (13)Všechny recenze »