Soubory cookie zlepšují funkci stránek, používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookie více informací
Úvod Mapa Recenze Počasí Přihlásit Informace Schránka(0) Letní soutěž
Hledat Schránka(0) Mapa

Recenze:

Danuše ***
Zklamání za dost vysokou cenu,navonění všech chatiček silnou aviváží,v případě alergie pobyt ve dne i v noci nemožný,jedna noc strávena v autě,druhý den odjezd z kempu,nemožnost dobití baterií elektrokol,strava v restauraci chutná.kemp pouze pro mladší generaci

Danuše ****
Kemp je pro méně náročné turisty,což odpovídá nám,manžel tremp,šlo by trochu vylepšit stravování,jinak spokojenost

Danuše ****
Pobyt v kempu a hlavně stravování v místní restauraci byl nádherný

ALTAIR ****
Kemp jsme navštívili v 07/2023 -na dvě noci -přijemný, ochotný personál, jednoduchý, ale klidný, čistý kemp

Zdena Šmídová *****
Byli jsme zde 2 noci na školním výletu. Spokojenost s ubytováním, sociálním zařízením, s panem vedoucím, který nám vyšel ve všem vstříc. Vše čisté, celý areál upravený. Možnost výletů do okolí. Velká výhoda koupaliště a dobrého občerstvení(pan vedoucí nám připravil i velmi chutné obědy a večeře na přání). Moc děkujeme. Studenti a učitelé gymnázia z Brna

Renata ***
Byly jsme ubytování 7dní. V chatce pro 5. Rok 2013.Chatka byla čistá, dostatečně velká. Kemp byl čistí, jídlo dobré. Běžně potraviny bez problémů k sehnání. Plus věci navíc. Koupaliště je menší ale moc hezké. Voda sice studenejší. Zátoka krásná, jen pro koupání doporučuji boty do vody. Jsou tam kamínky. Okolní vyžití je parádní. Spousta památek, muzeí atd. k vidění. Kemp mohu doporučit, určitě v budoucnu zavítáme zas.

Hela ****
Vyslala jsem tam babičku s dětmi a byli moc spokojený. Výhoda bazén v kempu a restaurace v okolí.

Martina ****
Dovolená na motorkách, bylo tam krásně, velice ochotná paní v restauraci. Akorát by to chtělo zlepšit toalety.

Kopel Jaroslav *****
Týdenní pobyt s karavanem byl plný zážitků jak na vodě, ve vodě a na výlety na kolech na všechny směry a spokojení. Kemp je super, hlavně přes pracovní dny kdy je klid a kdy nejsou ubytování ,, kepiči".

Tomas *****
Jsem tu ubytovan pokazde na srazu veteranu. Super ubytovani,prijemne zachazeni.Cistota, klidek atd. ???????????? Letos se opet tesime.



Recenze, názory, diskuze

Viděli jste pěkné místo.. napište co se vám líbilo,
Bylo někde něco špatně.. napište co se vám nelíbilo,
např. ubytování, jídlo, soc.zař., personál, počet hvězdiček dávejte podle všeho ne hned 1 nebo 5.
Vložit nový názor »

Pro vložení recenze klikněte na kemp nebo ho najděte..

Chatky Budovy

Kemp a Hotel Mezní Louka

Okres: Děčín
22. 07. 2014
Od: Jaroslav

Dobrá poloha kempu - turistické trasy. Ve večerních hodinách klidné místo.
Naprosto otřesné sociálky, které nikdo neuklízí. Nikdo z personálu se neobtěžuje vytřít podlahu u sprch. Za celou dobu pobytu maximálně doplnili toaletní papír. (41)Všechny recenze »

Autokemp Lučina

Okres: Frýdek-Místek
21. 07. 2014
Od: Kadlčíkovi

Byli jsme zde tento víkend ubytováni ve 4lůžkové chatce, která mohla být dostačující a snad i hezká tak před 30ti lety. Od té doby jen chátrá.Okno nejde otevřít, teráska rozpadlá patrová postel pobitá plechy, aby se nerozpadla, dřevěná značně oprýskaná podlaha, veškerý inventář už měl být dávno ve sběrném dvoře. To ani ochotný personál nezachrání. V umývárně jediný kohoutek s teplou vodou, ovšem v této prastaré , zdevastované umývárně nový automat- sprch, takže bez žetonu se neosprchujete a po 10. večer máte smůlu, až do rána zamčeno!V restauraci naprosto nestíhali, ani po půlhodině čekání si nás nikdo nevšimnul. Škoda, protože voda v přehradě bezvadná a koupání s dětmi prima. (8)Všechny recenze »

Autokemp Na Pískárně

Okres: Český Krumlov
21. 07. 2014
Od: Honza

Jezdím sem už několik let, ale letos (2014) jsem tam byl naposled. Provozovatel kempu do něj neinvestuje. Mám zkušenost s chatkou i se stanem a jediné, co bezchybně funguje je vybírání plateb za stany, auta, chatky apod. Příště si vyberu jiný kemp, kde nebudu muset konzumovat zakoupené jídlo v neutuchajícím ukrutném zápachu z blízké žumpy, kde bude WC vypadat jako zařízení 21 století a bude mít světlo, abych tam nemusel sedět po tmě, kde ve sprchách nepřestane téct voda, než se osprchuji a kde aspoň jednou za týden někdo umyje zrcadlo nad korytem, které nahrazuje umývárnu. Taky už nestojím o pobyt u prašné cesty, poblíž ní jsou po několikadenním pobytu všechna auta i stany zcela zašpiněné. Že v kempu není vzácností výpadek elektrického proudu nebo dodávky vody ve sprchách mě také nenadchlo. Chatky jsou zanedbané, neudržované a s řadou závad – lezly tam po mě nějaké potvory. Každý rok čekám, že se něco změní, ale je to stále stejné. Umím se uskromnit, pokud je to třeba, ale doba už není taková, abych musel slevovat ze svých hygienických návyků a potřeb. Podle mého názoru je to v současné době adept na nejhorší kemp na Vltavě. (15)Všechny recenze »

Kemp Relaxa

Okres: Blansko
21. 07. 2014
Od: Patrik S.

Naprosta spokojenost!!! (18)Všechny recenze »

Okres:
21. 07. 2014
Od: miloš

proboštská jezera-hrůza-neupraveno,špína,štěkot jak v psím útulku,prostě jen rychlá komerční záležitost (172)Všechny recenze »

Kemp Úštěk u jezera Chmelař

Okres: Litoměřice
21. 07. 2014
Od: Luboš

nejhorší kemp kdy sem kdy zažil - umývárny špinavé a o záchodech ani nemluvím a pozor krade se tam (57)Všechny recenze »

Kemp Vltava

Okres: Český Krumlov
21. 07. 2014
Od: Eliška

V tomto kempu jsme byli ubytovaní tento víkend. Musím říct, že silně nedoporučuju. V dřívějších letech jsme zde byla již dvakrát ubytovaná a vždy vše v naprostém pořádku. Ale tentokrát jsem byla úplně zhnusená jak se o kemp nikdo nestará. Úplně nejhorší pro mě byl stav hospody - podlahu ani stoly asi letos ještě neumývali. Všude zaschlé vylité nápoje a kdoví co všechno, to samozřejmě způsobovalo nálety desítek much; ráno když jsme šli na snídani jsme museli dlouze hledat alespoň kousek stolu který není zlitý pivem či něčím jiným. Celkový dojem z hospody však završilo objednání borůvkových lívanečků - nejen že na celých lívanečkách bylo tak 7 kusů borůvek v neochucené fialové vodě, ale všemu ještě kralovala utopená moucha a neochota k reklamaci tohoto jídla (nakonec jsme vzdali dohadování s číšníkem, protože kvůli 50 Kč si člověk dovolenou kazit nechce).Sociálky byly také velmi špinavé, neuklizené a toaletní papír jsem zde potkala jen jednou....chápu, že je hlavní sezona, ale právě kvůli tomu by měla stoupnout starost o vzhled kempu. Příště už nebudeme riskovat a postavíme stan někde jinde. (9)Všechny recenze »

Camping & Restaurant BEZDREV

Okres: České Budějovice
21. 07. 2014
Od: Roman

Kemp příšerný, na břehu se válejí chcíplí kapři klidně i 2 dny, než někdo je schopen je uklidit, animační program pro děti má být dle papírového letáku každý den, během víkendu nebyl ani jednou, voda kamenitá, blátivá, špinavá, na umývárně a WC za celou sobotu nebyl proveden ani jeden úklid. WC nejde uzavřít, musíte si držet kliku na dveřích. Za vše se platí, v budoucnu zde možná zpoplatní i vzduch co tam budete dýchat. O to více nechápu , stará xxx na šňůrku, kde po zatáhnutí protéká voda na záchodech. Do kempu jsme jeli 300 km, po návštěvě ZOO Hluboká a zámku Hluboká (tyto výlety stojí za to) jsme rychle kemp opustili. (68)Všechny recenze »

Kemp Ledečko

Okres: Benešov
20. 07. 2014
Od: Zuzana Š.

Naprosto otřesné sociální zařízení!!!
Zaplatili jsme vlastně jen za nocleh na trávě, žádné jiné služby se nekonaly. (2)Všechny recenze »

Autocamp Jinolice

Okres: Jičín
20. 07. 2014
Od: Kolářová

Nejhorší kemp,který jsem poznala!!!Byla jsem tam ubytovaná 1 týden.Za celý týden jsme se nevyspali,celou noc rámus,hlahol a řev do rána !!!Takový kemp NEBRAT!!! (15)Všechny recenze »