Soubory cookie zlepšují funkci stránek, používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookie více informací
Úvod Mapa Recenze Počasí Přihlásit Informace Schránka(0) Letní soutěž
Hledat Schránka(0) Mapa

Recenze:

Danuše ***
Zklamání za dost vysokou cenu,navonění všech chatiček silnou aviváží,v případě alergie pobyt ve dne i v noci nemožný,jedna noc strávena v autě,druhý den odjezd z kempu,nemožnost dobití baterií elektrokol,strava v restauraci chutná.kemp pouze pro mladší generaci

Danuše ****
Kemp je pro méně náročné turisty,což odpovídá nám,manžel tremp,šlo by trochu vylepšit stravování,jinak spokojenost

Danuše ****
Pobyt v kempu a hlavně stravování v místní restauraci byl nádherný

ALTAIR ****
Kemp jsme navštívili v 07/2023 -na dvě noci -přijemný, ochotný personál, jednoduchý, ale klidný, čistý kemp

Zdena Šmídová *****
Byli jsme zde 2 noci na školním výletu. Spokojenost s ubytováním, sociálním zařízením, s panem vedoucím, který nám vyšel ve všem vstříc. Vše čisté, celý areál upravený. Možnost výletů do okolí. Velká výhoda koupaliště a dobrého občerstvení(pan vedoucí nám připravil i velmi chutné obědy a večeře na přání). Moc děkujeme. Studenti a učitelé gymnázia z Brna

Renata ***
Byly jsme ubytování 7dní. V chatce pro 5. Rok 2013.Chatka byla čistá, dostatečně velká. Kemp byl čistí, jídlo dobré. Běžně potraviny bez problémů k sehnání. Plus věci navíc. Koupaliště je menší ale moc hezké. Voda sice studenejší. Zátoka krásná, jen pro koupání doporučuji boty do vody. Jsou tam kamínky. Okolní vyžití je parádní. Spousta památek, muzeí atd. k vidění. Kemp mohu doporučit, určitě v budoucnu zavítáme zas.

Hela ****
Vyslala jsem tam babičku s dětmi a byli moc spokojený. Výhoda bazén v kempu a restaurace v okolí.

Martina ****
Dovolená na motorkách, bylo tam krásně, velice ochotná paní v restauraci. Akorát by to chtělo zlepšit toalety.

Kopel Jaroslav *****
Týdenní pobyt s karavanem byl plný zážitků jak na vodě, ve vodě a na výlety na kolech na všechny směry a spokojení. Kemp je super, hlavně přes pracovní dny kdy je klid a kdy nejsou ubytování ,, kepiči".

Tomas *****
Jsem tu ubytovan pokazde na srazu veteranu. Super ubytovani,prijemne zachazeni.Cistota, klidek atd. ???????????? Letos se opet tesime.



Recenze, názory, diskuze

Viděli jste pěkné místo.. napište co se vám líbilo,
Bylo někde něco špatně.. napište co se vám nelíbilo,
např. ubytování, jídlo, soc.zař., personál, počet hvězdiček dávejte podle všeho ne hned 1 nebo 5.
Vložit nový názor »

Pro vložení recenze klikněte na kemp nebo ho najděte..

Chatky Budovy

Kemp Hejtman Jih

Okres: Jindřichův Hradec
28. 04. 2015
Od: renata

skvely kemp,krasne prostředí, mili a bajecni lide, nadherna priroda, nemam téměř co vytknout-jen jednu znatelnou malickost a to je kiosek s obcerstvenim-ktery vede jista pani VOSOLSOBESOVA, a to je něco nechutného, jeji arogantni a neustale podnapily způsob jednani s hosty, uz jsem o ni slyšela mnoho spatneho ze sirokeho okoli, i klub musela dat pryc, jeji jednani nam cely pobyt kazilo a jezdili jsme na jidlo jinam, takovi lide nemaji v kempu co delat, chybi iim ucta a pokora k zakaznikum-radsi bohužel jedeme do jiného kempu-. (71)Všechny recenze »

Camping Lipno Modřín

Okres: Český Krumlov
26. 04. 2015
Od: Mirka

Vloni jsme tam byli, bylo sice napůl deštivo, napůl hezky, ale spousta zajímavých míst kam se vydat (i v dešti). Jen to chce trochu plánovat předem. Stezka v korunách úžasná, ale vstupenku na tobogán si kupte už dole, aby jste si to nerozmysleli. Já nesnáším tobogány, ale tento bych sjela znovu :-). Jen ceny jsou trochu \"holandské\". Já jsem rostla v moravských poměrech :-)) Ale kemp opravdu v pohodě. (7)Všechny recenze »

Rekreační zařízení Nový Dvůr

Okres: České Budějovice
26. 04. 2015
Od: Ladka,Radek,Kačka,Rita

Nejlepší kemp jaký známe,a že jsme jich projeli dost.Byli jsme zde 4x,loni byl zavřený,tak uvidíme v sezoně 2015,snad to někdo opět otevře. (2)Všechny recenze »

Caravan Camping Horní Planá

Okres: Český Krumlov
26. 04. 2015
Od: Margit Seizer

Sehr angenehme Atmosphäre.Sanitäreinrichtungen gut gepflegt.Kommen gerne wieder. (9)Všechny recenze »

Autocamp Obora

Okres: Brno-město
20. 04. 2015
Od: Horst Friedrich

Wir waren schon 1978 des erste Mal zum GP als Gast bei ihnen und waren immer sehr zufrieden.Gastfreundlichkeit ist immer an erster Stelle bei ihnen (13)Všechny recenze »

Kemp Mars

Okres: Břeclav
14. 04. 2015
Od: Radka

Do tohoto kempu jezdíme každý rok se pěkně osvěžit a najíst (7)Všechny recenze »

Kemp INA

Okres: Plzeň-město
13. 04. 2015
Od: Honza

V popisu neni že je kemp naturistický. tohle beru jako velké plus. Není moc kempu kde muzete bez plavek (6)Všechny recenze »

13. 04. 2015
Od: Michal

Loni jsem tam byl s dcerou. Maly areál tak akorát pro klid a relax. Správcovské jsou super cčlověk nemá pocit že jsou cizí. Prostě rodinná pohoda. Není to bydlení pro náročné ale svůj účel splní kemp dokonale. Nic nám nechybělo. Těšíme se na prázdniny. Nově občerstvení a fotbálek. (10)Všechny recenze »

Autokemp Višňová II

Okres: Rakovník
09. 04. 2015
Od: Denča

Je to tam super!!!!! (29)Všechny recenze »

Autokemp Kraskov

Okres: Chrudim
06. 04. 2015
Od: jindřiška

Nádherná příroda kolem, super ubytování, paní majitelka velmi vstřícná a ochotná. Vše čisté. Spokojenost především, rádi se zase vrátíme. (7)Všechny recenze »