Soubory cookie zlepšují funkci stránek, používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookie více informací
Úvod Mapa Recenze Počasí Přihlásit Informace Schránka(0) Letní soutěž
Hledat Schránka(0) Mapa

Recenze:

Danuše ***
Zklamání za dost vysokou cenu,navonění všech chatiček silnou aviváží,v případě alergie pobyt ve dne i v noci nemožný,jedna noc strávena v autě,druhý den odjezd z kempu,nemožnost dobití baterií elektrokol,strava v restauraci chutná.kemp pouze pro mladší generaci

Danuše ****
Kemp je pro méně náročné turisty,což odpovídá nám,manžel tremp,šlo by trochu vylepšit stravování,jinak spokojenost

Danuše ****
Pobyt v kempu a hlavně stravování v místní restauraci byl nádherný

ALTAIR ****
Kemp jsme navštívili v 07/2023 -na dvě noci -přijemný, ochotný personál, jednoduchý, ale klidný, čistý kemp

Zdena Šmídová *****
Byli jsme zde 2 noci na školním výletu. Spokojenost s ubytováním, sociálním zařízením, s panem vedoucím, který nám vyšel ve všem vstříc. Vše čisté, celý areál upravený. Možnost výletů do okolí. Velká výhoda koupaliště a dobrého občerstvení(pan vedoucí nám připravil i velmi chutné obědy a večeře na přání). Moc děkujeme. Studenti a učitelé gymnázia z Brna

Renata ***
Byly jsme ubytování 7dní. V chatce pro 5. Rok 2013.Chatka byla čistá, dostatečně velká. Kemp byl čistí, jídlo dobré. Běžně potraviny bez problémů k sehnání. Plus věci navíc. Koupaliště je menší ale moc hezké. Voda sice studenejší. Zátoka krásná, jen pro koupání doporučuji boty do vody. Jsou tam kamínky. Okolní vyžití je parádní. Spousta památek, muzeí atd. k vidění. Kemp mohu doporučit, určitě v budoucnu zavítáme zas.

Hela ****
Vyslala jsem tam babičku s dětmi a byli moc spokojený. Výhoda bazén v kempu a restaurace v okolí.

Martina ****
Dovolená na motorkách, bylo tam krásně, velice ochotná paní v restauraci. Akorát by to chtělo zlepšit toalety.

Kopel Jaroslav *****
Týdenní pobyt s karavanem byl plný zážitků jak na vodě, ve vodě a na výlety na kolech na všechny směry a spokojení. Kemp je super, hlavně přes pracovní dny kdy je klid a kdy nejsou ubytování ,, kepiči".

Tomas *****
Jsem tu ubytovan pokazde na srazu veteranu. Super ubytovani,prijemne zachazeni.Cistota, klidek atd. ???????????? Letos se opet tesime.



Recenze, názory, diskuze

Viděli jste pěkné místo.. napište co se vám líbilo,
Bylo někde něco špatně.. napište co se vám nelíbilo,
např. ubytování, jídlo, soc.zař., personál, počet hvězdiček dávejte podle všeho ne hned 1 nebo 5.
Vložit nový názor »

Pro vložení recenze klikněte na kemp nebo ho najděte..

Chatky Budovy

Camp Srbsko

Okres: Beroun
08. 02. 2011
Od: Menschen´s Kinder e.V.

Hello,
we are a Youth Group with 18 jouth people between 7 and 17 and 6 Adults. We are loocking for a Campsite for 15 small Tents and one big Tent from the 29.06. to 03.07.2011. Please send me a Message if you have a Place for us and how much this Place will cost.
Many greetings
Volker Schneider (27)Všechny recenze »

Autokemp Podhradí

Okres: Opava
07. 02. 2011
Od: Dominika Babicová

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda nepřijímáte brigádníky do Vašeho kempu na tuto sezónu? Předem děkuji za odpověď. (47)Všechny recenze »

Koupaliště a kemp BROUMAR

Okres: Rychnov nad Kněžnou
06. 02. 2011
Od: Nada Muzickova

Jednim slovem:PERFEKTNI (11)Všechny recenze »

Kemp Kuchelník

Okres: Kutná Hora
01. 02. 2011
Od: Marie Bečvářová

Dobrý den chtěla jsem se zeptat jestli na měsíce červenec, srpen nabíráte brigádníci. Zvládám základy Angličtiny a Ruštiny. Práce mi nevadí jsem zvyklá na fyzickou práci. Budu moc ráda když se mi ozvete děkuji. (5)Všechny recenze »

Okres:
01. 02. 2011
Od: Pjótr Pamagíč

Veliká škoda že kemp už není v provozu pod patronací pí.Pešanové.KStrávil jsem tam s rodinou krásných 8 let dovolených a co těch víkendů no prostě parada (16)Všechny recenze »

RS Pohoda

Okres: Znojmo
31. 01. 2011
Od: Lucie

Chtěla bych dodat,bylo my to na jeden týden a jestli by bylo možné od neděle do neděle?děkuji. (6)Všechny recenze »

RS Pohoda

Okres: Znojmo
31. 01. 2011
Od: Lucie

Dobrý den,po prvé bych ráda s mou rodinkou u vás v kempu strávila letošní dovolenou,mohla bych poprosit o bližší info?pro 2 dospělé a jedno tídě 5 let s plnou penzí,děkuji. (6)Všechny recenze »

Okres:
29. 01. 2011
Od: petra

Super kemp,jen at uz je zase otevreny!!!!!! (16)Všechny recenze »

Okres:
28. 01. 2011
Od: Hershell

Sun Cellular (172)Všechny recenze »

24. 01. 2011
Od: Konarikova

mela bych zajem o 7 chatek 4L.NA 11.7-17.7.2011 PROSIM KOLIK KČ\"by to stalo dekuji za informaci (12)Všechny recenze »