Soubory cookie zlepšují funkci stránek, používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookie více informací
Úvod Mapa Recenze Počasí Přihlásit Informace Schránka(0) Letní soutěž
Hledat Schránka(0) Mapa

Recenze:

Danuše ***
Zklamání za dost vysokou cenu,navonění všech chatiček silnou aviváží,v případě alergie pobyt ve dne i v noci nemožný,jedna noc strávena v autě,druhý den odjezd z kempu,nemožnost dobití baterií elektrokol,strava v restauraci chutná.kemp pouze pro mladší generaci

Danuše ****
Kemp je pro méně náročné turisty,což odpovídá nám,manžel tremp,šlo by trochu vylepšit stravování,jinak spokojenost

Danuše ****
Pobyt v kempu a hlavně stravování v místní restauraci byl nádherný

ALTAIR ****
Kemp jsme navštívili v 07/2023 -na dvě noci -přijemný, ochotný personál, jednoduchý, ale klidný, čistý kemp

Zdena Šmídová *****
Byli jsme zde 2 noci na školním výletu. Spokojenost s ubytováním, sociálním zařízením, s panem vedoucím, který nám vyšel ve všem vstříc. Vše čisté, celý areál upravený. Možnost výletů do okolí. Velká výhoda koupaliště a dobrého občerstvení(pan vedoucí nám připravil i velmi chutné obědy a večeře na přání). Moc děkujeme. Studenti a učitelé gymnázia z Brna

Renata ***
Byly jsme ubytování 7dní. V chatce pro 5. Rok 2013.Chatka byla čistá, dostatečně velká. Kemp byl čistí, jídlo dobré. Běžně potraviny bez problémů k sehnání. Plus věci navíc. Koupaliště je menší ale moc hezké. Voda sice studenejší. Zátoka krásná, jen pro koupání doporučuji boty do vody. Jsou tam kamínky. Okolní vyžití je parádní. Spousta památek, muzeí atd. k vidění. Kemp mohu doporučit, určitě v budoucnu zavítáme zas.

Hela ****
Vyslala jsem tam babičku s dětmi a byli moc spokojený. Výhoda bazén v kempu a restaurace v okolí.

Martina ****
Dovolená na motorkách, bylo tam krásně, velice ochotná paní v restauraci. Akorát by to chtělo zlepšit toalety.

Kopel Jaroslav *****
Týdenní pobyt s karavanem byl plný zážitků jak na vodě, ve vodě a na výlety na kolech na všechny směry a spokojení. Kemp je super, hlavně přes pracovní dny kdy je klid a kdy nejsou ubytování ,, kepiči".

Tomas *****
Jsem tu ubytovan pokazde na srazu veteranu. Super ubytovani,prijemne zachazeni.Cistota, klidek atd. ???????????? Letos se opet tesime.



Recenze, názory, diskuze

Viděli jste pěkné místo.. napište co se vám líbilo,
Bylo někde něco špatně.. napište co se vám nelíbilo,
např. ubytování, jídlo, soc.zař., personál, počet hvězdiček dávejte podle všeho ne hned 1 nebo 5.
Vložit nový názor »

Pro vložení recenze klikněte na kemp nebo ho najděte..

Chatky Budovy

Penzion a kemp MLÝN

Okres: Šumperk
20. 07. 2010
Od: Alena Celá

Dobrý den,
bylo by možné rezervovat si chatku v termínu od 9.-14.8.2010? Event. na část tohoto týdne?
Děkuji za brzkou odpověď a přeji příjemný den
Alena Celá (10)Všechny recenze »

Holiday resort Losinka

Okres: Šumperk
19. 07. 2010
Od: Aneta

S dovolenou v Losince jsem velmi spokojená, jak s jednáním lidí, tak s okolím...užila jsem si to a určitě si to někdy zopakuju. (10)Všechny recenze »

AMK kemp Hranice

Okres: Přerov
19. 07. 2010
Od: Krejčí Agáta

Dobry den chtela bych se zeptat zda mate v terminu od 12.8.2010 - 14.8.2010 volnou nekterou chatku pro 2 osoby a jaka je jeji cena?dekuji s pozdravem A. Krejci (8)Všechny recenze »

Koupaliště s kempem Dolní Bukovina

Okres: Mladá Boleslav
19. 07. 2010
Od: Irena Holanová

Dobrý den,
jaká je cena pro 2 osoby na 1 noc, ubytování v chatce? Máte volnou kapacitu v termínu 24.-28.7? Děkuji.
Holanová (25)Všechny recenze »

Kemp Radost - Oáza

Okres: Plzeň-sever
19. 07. 2010
Od: Renata

Dobrý den prosim vás já mam jen dotaz.Kolik stojí na den stan+auto a dvě osoby a jestli si to musím předem nějak zamluvit.Děkuji (11)Všechny recenze »

19. 07. 2010
Od: Vilma Beránková

Prosím o rezervaci plochy pro 16 stanů
na 2 dni a to 26.7.2010 a 27.7.2010
1 autobus s vlekem na lodě
Rezervaci potvrďte emailem. (16)Všechny recenze »

Autokemp Podhradí

Okres: Opava
19. 07. 2010
Od: Mirek

Zdravím jsem po týdenní dovolené na podhradí 12.-18.7.2010-kemp paráda,voda paráda,jídlo paráda-lidové ceny+velké porce(mohu doporučit),ale ta výčepní pozor na ni na čůzu,kratkovlasá blondýna z rozcuchanýma vlasama vzadu....(chováním a vystupováním horší jak kdejaký dlaždič-asi ji ta práce moc neba) a pozor na to co vám kalkuluje---podle mého několikrát propadla z matematiky)..... (47)Všechny recenze »

Autokemp Podhradí

Okres: Opava
19. 07. 2010
Od: jajula23

ahojík, právě jsme se vrátili z Podhradí a bylo úžasné, máme to tam moc rádi, krásná příroda, zábava......určitě zase přijedeme
Jen mě dost zklamala obsluha u baru.....bacha na blondýnu.
16.-18.2010 (47)Všechny recenze »

Chatová osada Olešná

Okres: Frýdek-Místek
19. 07. 2010
Od: RASZYKOVA JIŘINA

Dobry den prosím Vas byla by volna chatka pro 4.osoby v terminu od 26.7. do 31.7.2010 děkuji Raszykova (23)Všechny recenze »

Camp Srbsko

Okres: Beroun
19. 07. 2010
Od: Hana Šulcová

Je nutné si rezervovat místo pro stan na termín 23.-25.7.? (27)Všechny recenze »