Soubory cookie zlepšují funkci stránek, používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookie více informací
Úvod Mapa Recenze Počasí Přihlásit Informace Schránka(0) Letní soutěž
Hledat Schránka(0) Mapa

Recenze:

Danuše ***
Zklamání za dost vysokou cenu,navonění všech chatiček silnou aviváží,v případě alergie pobyt ve dne i v noci nemožný,jedna noc strávena v autě,druhý den odjezd z kempu,nemožnost dobití baterií elektrokol,strava v restauraci chutná.kemp pouze pro mladší generaci

Danuše ****
Kemp je pro méně náročné turisty,což odpovídá nám,manžel tremp,šlo by trochu vylepšit stravování,jinak spokojenost

Danuše ****
Pobyt v kempu a hlavně stravování v místní restauraci byl nádherný

ALTAIR ****
Kemp jsme navštívili v 07/2023 -na dvě noci -přijemný, ochotný personál, jednoduchý, ale klidný, čistý kemp

Zdena Šmídová *****
Byli jsme zde 2 noci na školním výletu. Spokojenost s ubytováním, sociálním zařízením, s panem vedoucím, který nám vyšel ve všem vstříc. Vše čisté, celý areál upravený. Možnost výletů do okolí. Velká výhoda koupaliště a dobrého občerstvení(pan vedoucí nám připravil i velmi chutné obědy a večeře na přání). Moc děkujeme. Studenti a učitelé gymnázia z Brna

Renata ***
Byly jsme ubytování 7dní. V chatce pro 5. Rok 2013.Chatka byla čistá, dostatečně velká. Kemp byl čistí, jídlo dobré. Běžně potraviny bez problémů k sehnání. Plus věci navíc. Koupaliště je menší ale moc hezké. Voda sice studenejší. Zátoka krásná, jen pro koupání doporučuji boty do vody. Jsou tam kamínky. Okolní vyžití je parádní. Spousta památek, muzeí atd. k vidění. Kemp mohu doporučit, určitě v budoucnu zavítáme zas.

Hela ****
Vyslala jsem tam babičku s dětmi a byli moc spokojený. Výhoda bazén v kempu a restaurace v okolí.

Martina ****
Dovolená na motorkách, bylo tam krásně, velice ochotná paní v restauraci. Akorát by to chtělo zlepšit toalety.

Kopel Jaroslav *****
Týdenní pobyt s karavanem byl plný zážitků jak na vodě, ve vodě a na výlety na kolech na všechny směry a spokojení. Kemp je super, hlavně přes pracovní dny kdy je klid a kdy nejsou ubytování ,, kepiči".

Tomas *****
Jsem tu ubytovan pokazde na srazu veteranu. Super ubytovani,prijemne zachazeni.Cistota, klidek atd. ???????????? Letos se opet tesime.



Recenze, názory, diskuze

Viděli jste pěkné místo.. napište co se vám líbilo,
Bylo někde něco špatně.. napište co se vám nelíbilo,
např. ubytování, jídlo, soc.zař., personál, počet hvězdiček dávejte podle všeho ne hned 1 nebo 5.
Vložit nový názor »

Pro vložení recenze klikněte na kemp nebo ho najděte..

Chatky Budovy

Okres:
17. 06. 2012
Od: Formánek

Právě dnes jsme se vrátili z našeho každoročního víkendového pobytu , který jsme letos strávili v kempu Březka. Jsme mnohogenerační parta , věkový rozdíl mezi nejstarším a nejmladším členem je 73 let a náš počet skýtá již 27 osob a psa. Toto byl náš 13 ročník. Nejsme nijak rozhýčkaní a ke spokojenosti nám stačí čisté lůžko , dobré jídlo a pití o zábavu se postaráme sami . Ale tentokrát hrůza. V chatkách neskutečný nepořádek , postele neustlané ,povlečení špinavé , pod dekami tráva , rozkouskované oříšky apod. ,při upozornění a prosbě o nápravu mi bylo řečeno toto - to není možný před chvíli jsem tam byl- ale pak jsme se nakonec nápravy dočkali. No a k restauraci, vrchní ač se vychloubal že je sládek tak ani pivo neuměl natočit nemluvě o jeho arogantním chování , kuchař není kuchař první večeře byli karbanátky s bramborem maso nedodělané napůl syrové a neurčitého stáří a zvláštního zápachu, no a sobotní večeře již chuťově šla ale zase studená no hrůza .Ještě musím podotknout že při placení je třeba hlídat osazenstvo neb si rádi přilepší do své kapsy na úkor hostů . A již nám zbývá popsat sociální zařízení. Měli sice vyvěšen papír kam zapisovali úklid ale datum byl několik dní starý a prostředí tomu odpovídalo . Nikdy se již sem nevrátím a nikomu návštěvu nedoporučuji. (2)Všechny recenze »

Koupaliště a kemp BROUMAR

Okres: Rychnov nad Kněžnou
17. 06. 2012
Od: Hana

Dobrý den,nemám slov,kemp je levný,což je úžasné,čistý,udržovaný,no byla jsem s manželem v šoku.Hned jsme volali známým,jestli nechtějí přijet....no a nakonec se to líbilo všem,DOPORUČUJI,ráda se tam vrátím.Nashledanou Hana. (11)Všechny recenze »

Chatový tábor Jinolice

Okres: Jičín
17. 06. 2012
Od: Tea R

naprosto dokonale misto!!!!super kuchyne,veskere vyziti,moc doporucuji!!! (6)Všechny recenze »

16. 06. 2012
Od: Michal Spacek

Dobry den,obracime se na vas s dotazem na cenu capingu pro dve dospele osoby a dve male deti ve velkem stanu od 08.07.-10.08.2012.Dekuji,Spacek Michal. (2)Všechny recenze »

Kemp u zápeců

Okres: Brno-venkov
16. 06. 2012
Od: Miroslava

byla jsem na víkend, odpočnula sem si,majitelé jsou přijemní lidé doporučují (14)Všechny recenze »

Kemp u zápeců

Okres: Brno-venkov
15. 06. 2012
Od: Monika

No proste hruuuuza!!! Spina, na zachodech ve sprchach, ucpane zachody... Plus to, ze nas majitel uctoval plnou cenu i za nase osmitydenni miminko, to uz bylo vazne moc!!!! (14)Všechny recenze »

tábořiště Křišťánovice

Okres: Prachatice
15. 06. 2012
Od: Petr

Zdravim chtel bych se zeptat zda li by bylo možne poslat cenim na e-mail hatakedono@seznam.cz chtěly by jsme s přately prijet stanovat je nevim cenik za stan a osobu nebo je to v jednom? moc by mi to pomohlo zat cenik dekuji moc petr (17)Všechny recenze »

Okres:
15. 06. 2012
Od: Petr

Zdravim chtely by jsme s přately jen na křištanov stanovat je nevim cenik mohl bych poprosit o zaslani ceniku stanovani pro 4 osoby ve dvouch stanech termin 20.8-25.8.2012 na e-mail Hatakedono@seznam.cz moc by mi o pomohlo děkuji petr (172)Všechny recenze »

Tábořiště Peklo

Okres: Mladá Boleslav
15. 06. 2012
Od: Eliška Růžičková

Jsme dvě a máme zájem o ubytování v chatce od 10.7 - 15.7.2012,dejte nám, prosím, vědět. Eliška Růžičková (16)Všechny recenze »

Kemp u zápeců

Okres: Brno-venkov
12. 06. 2012
Od: jirka

Byl jse tu s rodinou a byly jsme velice spokojeni doporucuji (14)Všechny recenze »