Soubory cookie zlepšují funkci stránek, používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookie více informací
Úvod Mapa Recenze Počasí Přihlásit Informace Schránka(0) Letní soutěž
Hledat Schránka(0) Mapa

Recenze:

Danuše ***
Zklamání za dost vysokou cenu,navonění všech chatiček silnou aviváží,v případě alergie pobyt ve dne i v noci nemožný,jedna noc strávena v autě,druhý den odjezd z kempu,nemožnost dobití baterií elektrokol,strava v restauraci chutná.kemp pouze pro mladší generaci

Danuše ****
Kemp je pro méně náročné turisty,což odpovídá nám,manžel tremp,šlo by trochu vylepšit stravování,jinak spokojenost

Danuše ****
Pobyt v kempu a hlavně stravování v místní restauraci byl nádherný

ALTAIR ****
Kemp jsme navštívili v 07/2023 -na dvě noci -přijemný, ochotný personál, jednoduchý, ale klidný, čistý kemp

Zdena Šmídová *****
Byli jsme zde 2 noci na školním výletu. Spokojenost s ubytováním, sociálním zařízením, s panem vedoucím, který nám vyšel ve všem vstříc. Vše čisté, celý areál upravený. Možnost výletů do okolí. Velká výhoda koupaliště a dobrého občerstvení(pan vedoucí nám připravil i velmi chutné obědy a večeře na přání). Moc děkujeme. Studenti a učitelé gymnázia z Brna

Renata ***
Byly jsme ubytování 7dní. V chatce pro 5. Rok 2013.Chatka byla čistá, dostatečně velká. Kemp byl čistí, jídlo dobré. Běžně potraviny bez problémů k sehnání. Plus věci navíc. Koupaliště je menší ale moc hezké. Voda sice studenejší. Zátoka krásná, jen pro koupání doporučuji boty do vody. Jsou tam kamínky. Okolní vyžití je parádní. Spousta památek, muzeí atd. k vidění. Kemp mohu doporučit, určitě v budoucnu zavítáme zas.

Hela ****
Vyslala jsem tam babičku s dětmi a byli moc spokojený. Výhoda bazén v kempu a restaurace v okolí.

Martina ****
Dovolená na motorkách, bylo tam krásně, velice ochotná paní v restauraci. Akorát by to chtělo zlepšit toalety.

Kopel Jaroslav *****
Týdenní pobyt s karavanem byl plný zážitků jak na vodě, ve vodě a na výlety na kolech na všechny směry a spokojení. Kemp je super, hlavně přes pracovní dny kdy je klid a kdy nejsou ubytování ,, kepiči".

Tomas *****
Jsem tu ubytovan pokazde na srazu veteranu. Super ubytovani,prijemne zachazeni.Cistota, klidek atd. ???????????? Letos se opet tesime.



Recenze, názory, diskuze

Viděli jste pěkné místo.. napište co se vám líbilo,
Bylo někde něco špatně.. napište co se vám nelíbilo,
např. ubytování, jídlo, soc.zař., personál, počet hvězdiček dávejte podle všeho ne hned 1 nebo 5.
Vložit nový názor »

Pro vložení recenze klikněte na kemp nebo ho najděte..

Chatky Budovy

Autokemp "U Vody"

Okres: Břeclav
09. 09. 2020
Od: recenza

Neskutečné jednání asi majitelky,protože ji neznám, hrubá slovník neskutečný,zaparkoval jsem na místě kde jsem parkoval minule,co tam dělám apod akaty,když jsem ji řekl ,že jsem tam parkoval minule a nemusí na mě křičet,tak absolutně neskutečně drzá, a v podstatě mě z kempu vyhodila,neumí se chovat, asi má plno, mimo jiné elektrika a další jsou v rozporu s normami, škoda měl jsem počkat na PČR a mít v ruce důvod ,ale to se mě rozleželo až doma,větší krávu jsem ještě mneviděl (8)Všechny recenze »

Autokemp Třeboň

Okres: České Budějovice
09. 09. 2020
Od: Nina

V kempu trávím každoročně nejméně 3 týdny v kuse, už jen to o všem svědčí. Všechno naprosto super! Děkuju všem! Nina (9)Všechny recenze »

07. 09. 2020
Od: Honzik

nejlepší kemp v okolí :) (12)Všechny recenze »

Kemp Václav

Okres: Cheb
02. 09. 2020
Od: Gerd Franke

Wir waren im Juli eine Woche da: hervorragend, sauber, freundlich. Wir kommen wieder, dann um dritten Mal. Freuen uns schon heute! (8)Všechny recenze »

Autokempink Dolina

Okres: Bruntál
01. 09. 2020
Od: M+V

Návštěva kemp od 28.8. do 30.8 2020 Již jsme tento kemp navštívili asi po čtvrté, vždy to bylo k naprosté spokojenosti. Paní vedoucí je úžasná bytost,ale letos bohužel celkový dojem kempu pokazil velice arogantní,až chuligánský pan výčepní z občerstvení. Nejemon že napadal hosty slovně,že mu kradou sklo a pivo a vyhazoval je,ale i fyzicky napadl hosta a to úplně bez jakého koliv důvodu. Tím pádem vrhá hodně špatné světlo na celý kemp. A to je určitě obrovská škoda.VÝČEPNÍ KTERÝ SI NEVÁŽÍ SVÝCH HOSTŮ,NAPADÁ JE A VYHAZUJE BEZ DŮVODU,TAM PROSTĚ NEMÁ CO DĚLAT. Opravdu je to veliká škoda (8)Všechny recenze »

Tábořiště Čepice

Okres: Klatovy
01. 09. 2020
Od: Petra

Byli jsme zde na konci srpna. Krásný kemp, v okolí možnost výletů např. Hrad Rábí, lom Rábí. Kemp je na hezkém místě u řeky, hodně místa, čisté WC, dětské hřiště, sprchy. Paní správcová moc příjemná!! Doporučujeme! A určitě sem ještě pojedeme! ❤️ (8)Všechny recenze »

Autokemp Hejnice

Okres: Liberec
01. 09. 2020
Od: Otakar Šenk

Dobrý den, děkuji panu správci kempu za to, že jsme se po příjezdu rozhodli okamžitě tento kemp opustit a hledat jiné ubytování, ačkoli se již smrákalo a bylo před deštěm. Jediné, co pana správce zajímalo bylo to, abychom zaplatili za ubytování, aniž by nám dovolil se po kempu rozhlédnout a nechat na nás, zdali se nám dané místo líbí. Přitom z velikosti kempu bylo zcela jasné, že mu nemůžeme nikam ujet či schovat se, protože inzerovaný údaj o rozlehlé travní ploše pro stany je ve skutečnosti malý plácek bez stromů, kde není kam se schovat před sluníčkem. Po našem krátkém váhání jsme byli informováni o tom, že panu správci stydne večeře, ať se rozhodujeme rychle. Možná, že tento kemp je opravdu hezký a útulný, tak jak se píše v recenzích, ale díky panu správci, jsme se o tom nemohli a vlastně ani nechtěli přesvědčit. Místo toho jsme našli kouzelné ubytování v nedalekém kempu, kde jsme rádi utratili peníze za dané služby. (7)Všechny recenze »

Tábořiště Soumarský Most

Okres: České Budějovice
31. 08. 2020
Od: KV

Nejlepší kemp, ve kterém jsme kdy byli. Krasné prostředí, ticho, pohoda, klid. Kachny se s vámi kdykoliv rády rozdělí o vaše zásoby :) Pohodový byl nejen pan správce, ale i všichni, kteří v kempu pracují. Určitě je to místo, kam se budem vracet. (10)Všechny recenze »

Camp Karel

Okres: Cheb
31. 08. 2020
Od: Hanča

Je smutné se dozvídat takové věci, že je Karel zavřený, zdevastovaný... s rodiči jsme to tu budovali, vysazovali stromy, stavěla se hospůdka...bylo mi tenkrát 6 let a bylo to tu úžasné. (25)Všechny recenze »

Tábořiště u Karla

Okres: Benešov
30. 08. 2020
Od: Daniela Bolardová

bohužel žádná sláva za ty peníze, drahé a v podstatě nic, nedoporučuji (8)Všechny recenze »