Soubory cookie zlepšují funkci stránek, používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookie více informací
Úvod Mapa Recenze Počasí Přihlásit Informace Schránka(0) Letní soutěž
Hledat Schránka(0) Mapa

Recenze:

Danuše ***
Zklamání za dost vysokou cenu,navonění všech chatiček silnou aviváží,v případě alergie pobyt ve dne i v noci nemožný,jedna noc strávena v autě,druhý den odjezd z kempu,nemožnost dobití baterií elektrokol,strava v restauraci chutná.kemp pouze pro mladší generaci

Danuše ****
Kemp je pro méně náročné turisty,což odpovídá nám,manžel tremp,šlo by trochu vylepšit stravování,jinak spokojenost

Danuše ****
Pobyt v kempu a hlavně stravování v místní restauraci byl nádherný

ALTAIR ****
Kemp jsme navštívili v 07/2023 -na dvě noci -přijemný, ochotný personál, jednoduchý, ale klidný, čistý kemp

Zdena Šmídová *****
Byli jsme zde 2 noci na školním výletu. Spokojenost s ubytováním, sociálním zařízením, s panem vedoucím, který nám vyšel ve všem vstříc. Vše čisté, celý areál upravený. Možnost výletů do okolí. Velká výhoda koupaliště a dobrého občerstvení(pan vedoucí nám připravil i velmi chutné obědy a večeře na přání). Moc děkujeme. Studenti a učitelé gymnázia z Brna

Renata ***
Byly jsme ubytování 7dní. V chatce pro 5. Rok 2013.Chatka byla čistá, dostatečně velká. Kemp byl čistí, jídlo dobré. Běžně potraviny bez problémů k sehnání. Plus věci navíc. Koupaliště je menší ale moc hezké. Voda sice studenejší. Zátoka krásná, jen pro koupání doporučuji boty do vody. Jsou tam kamínky. Okolní vyžití je parádní. Spousta památek, muzeí atd. k vidění. Kemp mohu doporučit, určitě v budoucnu zavítáme zas.

Hela ****
Vyslala jsem tam babičku s dětmi a byli moc spokojený. Výhoda bazén v kempu a restaurace v okolí.

Martina ****
Dovolená na motorkách, bylo tam krásně, velice ochotná paní v restauraci. Akorát by to chtělo zlepšit toalety.

Kopel Jaroslav *****
Týdenní pobyt s karavanem byl plný zážitků jak na vodě, ve vodě a na výlety na kolech na všechny směry a spokojení. Kemp je super, hlavně přes pracovní dny kdy je klid a kdy nejsou ubytování ,, kepiči".

Tomas *****
Jsem tu ubytovan pokazde na srazu veteranu. Super ubytovani,prijemne zachazeni.Cistota, klidek atd. ???????????? Letos se opet tesime.



Recenze, názory, diskuze

Viděli jste pěkné místo.. napište co se vám líbilo,
Bylo někde něco špatně.. napište co se vám nelíbilo,
např. ubytování, jídlo, soc.zař., personál, počet hvězdiček dávejte podle všeho ne hned 1 nebo 5.
Vložit nový názor »

Pro vložení recenze klikněte na kemp nebo ho najděte..

Chatky Budovy

Autokemp Komorník

Okres: Jindřichův Hradec
05. 06. 2020
Od: Zdeněk Herzán

Nejlepší ubytování co jsem zažil. Už jsem jezdím 40 let a pokaždé super. Skvělá obsluha,grilování, živá hudba,sportovní akce. Můžu jenom doporučit. (2)Všechny recenze »

04. 06. 2020
Od: JKR

Kemp i občerstvení jsou již otevřené. Kemp jsme koupili v loňském roce hlavně kvůli úžasnému místu, jinak máme před sebou ještě hodně práce. Je to takový skanzen osmdesátých let, dřívější majitel Auto Moto Klub Tábor investoval jen to nejnutnější. Nicméně vše je čisté a funkční, tuto sezónu asi víc nestihneme. Mimo jiné každý pátek hraje kvalitní country/bluegrass/folk/rock/dixie kapela. (2)Všechny recenze »

Kemp Keramika

Okres: Plzeň-sever
03. 06. 2020
Od: Jiří Rus

5/2020 - příjemné ubytování v čistých, plně vybavených chatkách za velmi přijatelnou cenu. Krásné prostředí, dobrá restaurace přímo uprostřed kempu. A hlavně milí a vstřícní majitelé. (44)Všechny recenze »

Relax Kemp Rolík

Okres: Karlovy Vary
02. 06. 2020
Od: Jíťa

Skvělý personál, výtečné jídlo, příjemné ubytování a to vše v krásné přírodě. Vřele doporučuji! (5)Všechny recenze »

02. 06. 2020
Od: Milada Nova

Byli sme v Jachte na tyden a po 3 dnech jsme odjizdeli. Ubytovani spinave, jidlo velice slabe. (13)Všechny recenze »

Camp Borný

Okres: Česká Lípa
01. 06. 2020
Od: Lucie Straková

Krasný kemp, pokud jezdíte do stanu nebo karavanu. Tento rok jsme bohužel vyzkoušeli apartmány v kempu a byla to velmi špatná zkušenost. Špína, velmi proleželé a flekaté postele, nefungující světla. V celém apartmánu fungovala jedna lampička, kterou jsme si museli přenášet i do koupelny. (26)Všechny recenze »

Autokemp Nýrsko

Okres: Klatovy
29. 05. 2020
Od: Miloslav Dtašnar

Navštívil jsem camp sice na jednu noc, byl jsem mile překvapen, ochotou recepční, tak neuvěřitelnou čistotou všeho co potřebujete v campu pro klidný a spokojený pobyt. Vřele doporučuji všem ,kteří nechtějí dostat korovid 19.Restauraci hodnotím také kladně, lidové ceny a ochota personálu na zlatou. (6)Všechny recenze »

Stanový kemp Suchý

Okres: Blansko
25. 05. 2020
Od: Dudek Emil

Za35let co sem jezdíme jsem nepoznal lepší na Suchacu to prostě zije (38)Všechny recenze »

Kemp Podhájí

Okres: Domažlice
21. 05. 2020
Od: Karel Troch

Rád bych se dozvěděl zda jsou v provozu provozu také chatky mám vážný zájem určitě na minimálně prodloužený víkend možné i déle.Tento kemp dobře znám a proto se zajímám.Děkuji za odpověď a loučím se. Troch Karel. (17)Všechny recenze »

Kemp Nechranice

Okres: Chomutov
21. 05. 2020
Od: Sabina

Jezdíme každý rok,moc se nám u vás líbí příjemné čisté prostředí, čistá voda, dobré jídlo i pití letos jedeme znovu v červnu i v červenci už se těšíme (13)Všechny recenze »