Soubory cookie zlepšují funkci stránek, používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookie více informací

Nejlépe hodnocené kempy:

Okounov
okres:Chomutov
Hradec Králov..
okres:
Hradec Králové..
Hluboká nad V..
okres:
České Budějovice..
Úštěk
okres:Litoměřice

Nejvíce zobrazované kempy:

Černá v Pošum..
okres:
Český Krumlov..
Planá u Mariá..
okres:Tachov
Horní Planá
okres:
Český Krumlov..

Diskuze
Vložit názor »
Zde můžete vložit Váš příspěvek i s fotem, kde jste byli, co jste viděli..
Příspěvek k učitému kempu vložte na kartě kempu, ať je přiřazen..
26. 02. 2010Kemp Mezní Louka okres: Děčín
Od: Marcela Kurkinová | ....seznam.cz Diskuze »
Chtěla bych si u Vás zamluvit chatku na čevenec a zeptat se na nějaké informace ,ale nemůžu se dovolat. Můžete mi prosím napsat kolik by stála chatka dvě dospělé osoby a jedo půlroční dítě jeden malý pes a auto. Nebo napište telefoní číslo děkuji

26. 02. 2010Kemp Mezní Louka okres: Děčín
Od: Marcela Kurkinová | ....seznam.cz Diskuze »
Chtěla bych si u Vás zamluvit chatku na čevenec a zeptat se na nějaké informace ,ale nemůžu se dovolat. Můžete mi prosím napsat kolik by stála chatka dvě dospělé osoby a jedo půlroční dítě jeden malý pes a auto. Nebo napište telefoní číslo děkuji

25. 02. 2010rekreační areál Hlásná na Vršk.. okres: Beroun
Od: Oto Diskuze »
Byla tam fajn líbilo se mi tam a znovu pojedu! Je to přírodní a skromné ale soukromí a nádherny klid co si jen můžem přát!

23. 02. 2010Kemp Úštěk u jezera Chmelař okres: Litoměřice
Od: ILČA | ....ATLAS.CZ Diskuze »
TENTO KEMP,SE MI MOC LÍBÍ,JELI JSME TAM POPRVÉ NA MOTORCE TO JEN TAK OBHLÍDNOUT S PŘÍTELEM A TED TAK POJEDEME TŘETÍM ROKEM S MALOU NA DOVOLENOU......A JEŠTĚ JSEM SE DOZVĚDĚLA OD MAMČI ŽE JSME TAM JEZDILY S RODIČEMA JAKO MALÝ NA DOVOLENOU :-)SUPER SE MOC S MALOU TĚŠÍME :-)

22. 02. 2010Areál Garnatarus okres: Kutná Hora
Od: Denisa Dočekalová | ....seznam.cz Diskuze »
Dobrý den,chtěla bych se zeptat,kolik stojí pobyt v lepší chatičce pro čtyřčlenou rodinu se psem a autem.Děkuji Dočekalová

22. 02. 2010Kemp, penzion Lužnice okres: Jindřichův Hradec
Od: drMilan | ....email.cz Diskuze »
nějak se vám nepovedly fotografie

21. 02. 2010Autokemp Ždáň okres: Praha-západ
Od: Hobler | ....seznam.cz Diskuze »
Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, jak je možné rezervovat pobyt v Vašem autocampu v době letních prázdnin.
Měly by jsme zájem o ubytování v chatce 2 dospělých a dvou dětí do 15 let + auto.
Jednalo by se předběžně o termín od 14.8. - 21.8.2010
Děkuji za odpověď

21. 02. 2010Kemp Mezní Louka okres: Děčín
Od: Jakub Mifek | ....seznam.cz Diskuze »
Dobrý den...měl bych malý dotaz.Jde jen o to kolik stojí chatka(na jednu noc) a zda by jsem já se svou přítelkyní mohli být ubytováni u Vás v kempu bez dozoru rodičů...Ps.:Je nám 16 let.Čistotní,slušně vychovaní a bezproblémoví.Předem děkuji za odpověd.

19. 02. 2010Autokemp Velký Dřevíč okres: Náchod
Od: Marie Diskuze »
Dobrý den,chtěla bych se zeptat kolik stojí pobyt v chatkách za čtyřčlenou rodinu?Děkuji za odpovědˇ.

19. 02. 2010Autocamp Náchod - Běloves okres: Náchod
Od: Marie | ....seznam.cz Diskuze »
Dobrý den,chtěla bych se zeptat kolik by stál týden pro čtyřčlenou rodinu v chatkách???Předem děkuji za odpověd.