Soubory cookie zlepšují funkci stránek, používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookie více informací

Nejlépe hodnocené kempy:

Hradec Králov..
okres:
Hradec Králové..
Hluboká nad V..
okres:
České Budějovice..
Úštěk
okres:Litoměřice
Stříbro
okres:Tachov

Nejvíce zobrazované kempy:

Chlum u Třebo..
okres:
Jindřichův Hrade..
Znojmo
okres:Znojmo
Planá u Mariá..
okres:Tachov
Diskuze
Vložit názor »
Zde můžete vložit Váš příspěvek i s fotem, kde jste byli, co jste viděli..
Příspěvek k učitému kempu vložte na kartě kempu, ať je přiřazen..
09. 07. 2010Kemp Sokol Suchdol okres: Jindřichův Hradec
Od: J.Janoušková | ....seznam.cz Diskuze »
napište mi prosím,zda máte volné chatky od 31.7.do 7.8.,po kolika lužkách.přijelo by nás asi 4 až 8lidí a zda muže do kempu pes,dekuji

09. 07. 2010Kemp Hejtman - Jih okres: Jindřichův Hradec
Od: XXX Diskuze »
Hejtman je nejlepší kemp, už jsme zde byli asi patnáctkrát a letos se chystáme znovu, je to místo na bezvadnou dovolenou.

09. 07. 2010Dívčí kámen okres: Český Krumlov
Od: JAck Diskuze »
Nic moc,špina

08. 07. 2010Obora Motz - chatová osada okres: Svitavy
Od: Morcinková Zdenka | ....volny.cz Diskuze »
Mám zájem o rezervaci pro 4 osoby na chatce na 1 noc z 29.8. na 30.8.Předem děkuji. Morcinková Zdenka.

08. 07. 2010Rekreační zařízení Obora okres: Svitavy
Od: Morcinkova Zdenka | ....volny.cz Diskuze »
Mám zájem o rezervaci chatky nebo v budově pro 4 osoby na 1 noc z 29.8.na 30.8.děkuji.Morcinková Zdenka.

08. 07. 2010Autokemp Křížový Kámen - Podho.. okres: Cheb
Od: Krejza Antonin | ....seznam.cz Diskuze »
Máme zájem o pronajmu nebo odkoupeni rekreacniho strediska vcetne kompletniho zarazeni a vcetne prilezitostnich pozemku vcetne restaurace atd...Komplet celeho kempu Podhori.Prosim o nabidku a rychle odpovedi.S pozdravem Antonin Krejza

08. 07. 2010Koupaliště Sloup v Čechách okres: Česká Lípa
Od: pavlína | ....seznam.cz Diskuze »
opravdu je to super kemp, chystáme se tam i letos. Už se móóóc těšíme

08. 07. 2010Míšův Ranč okres: Beroun
Od: Iveta | ....seznam.cz Diskuze »
Tak já už ničemu nerozumím,každý říká že Míšuv ranč už nefunguje,můžete mě někdo napsat jak to je prosím na email díky.buresova36@seznam.cz

08. 07. 2010Kemp Jezero okres: Nymburk
Od: Martina | ....seznam.cz Diskuze »
Vrátila jsem se z prodlouženého víkendu z kempu Jezero Poděbrady a jsem velmi zklamaná. Na stránkách je uvedeno, že je teplá voda, sprchy. Z hygienického hlediska je kemp totálně nedostačující. WC slouží jak návštěvníkům jezera, tak kempujícím, takže malá kapacita, sprchy pouze ty, které jsou tam již přes 40 let a slouží k sprchování lidem z pláže - ledová voda. Teplá voda a sprchy?Nechte si zdát, teprve se budují a už teď je jasné, že pár sprch stačit na celkovou kapacitu stačit nebude ani náhodou. Personál byl super, ale lži pana Lysky pro mě totálně neúnosné. Jezero znám léta a troufnu si říct, že se kemp teprve buduje za pochodu a neodpovídá standardu. Nedoporučuji, pokud máte potřebu se denně umýt. Rovněž ceny jsou klamavé. Na letáku uvedena cena za stání karavanu je 140Kč/den, na webu 150Kč/den.

08. 07. 2010ATC Jesenice okres: Rakovník
Od: Jirka | ....seznam.cz Diskuze »
stará dobrá Jesenice :) mi ta jezdíme každej rok a pořad je tam pěkně . Hlavně ty dobrý obědy ale štve mě že už tam nejezdí ty lidi co tam jezdívali :( .