Soubory cookie zlepšují funkci stránek, používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookie více informací
Úvod Mapa Recenze Počasí Přihlásit Informace Schránka(0) Letní soutěž
Hledat Schránka(0) Mapa

Recenze:

Danuše ***
Zklamání za dost vysokou cenu,navonění všech chatiček silnou aviváží,v případě alergie pobyt ve dne i v noci nemožný,jedna noc strávena v autě,druhý den odjezd z kempu,nemožnost dobití baterií elektrokol,strava v restauraci chutná.kemp pouze pro mladší generaci

Danuše ****
Kemp je pro méně náročné turisty,což odpovídá nám,manžel tremp,šlo by trochu vylepšit stravování,jinak spokojenost

Danuše ****
Pobyt v kempu a hlavně stravování v místní restauraci byl nádherný

ALTAIR ****
Kemp jsme navštívili v 07/2023 -na dvě noci -přijemný, ochotný personál, jednoduchý, ale klidný, čistý kemp

Zdena Šmídová *****
Byli jsme zde 2 noci na školním výletu. Spokojenost s ubytováním, sociálním zařízením, s panem vedoucím, který nám vyšel ve všem vstříc. Vše čisté, celý areál upravený. Možnost výletů do okolí. Velká výhoda koupaliště a dobrého občerstvení(pan vedoucí nám připravil i velmi chutné obědy a večeře na přání). Moc děkujeme. Studenti a učitelé gymnázia z Brna

Renata ***
Byly jsme ubytování 7dní. V chatce pro 5. Rok 2013.Chatka byla čistá, dostatečně velká. Kemp byl čistí, jídlo dobré. Běžně potraviny bez problémů k sehnání. Plus věci navíc. Koupaliště je menší ale moc hezké. Voda sice studenejší. Zátoka krásná, jen pro koupání doporučuji boty do vody. Jsou tam kamínky. Okolní vyžití je parádní. Spousta památek, muzeí atd. k vidění. Kemp mohu doporučit, určitě v budoucnu zavítáme zas.

Hela ****
Vyslala jsem tam babičku s dětmi a byli moc spokojený. Výhoda bazén v kempu a restaurace v okolí.

Martina ****
Dovolená na motorkách, bylo tam krásně, velice ochotná paní v restauraci. Akorát by to chtělo zlepšit toalety.

Kopel Jaroslav *****
Týdenní pobyt s karavanem byl plný zážitků jak na vodě, ve vodě a na výlety na kolech na všechny směry a spokojení. Kemp je super, hlavně přes pracovní dny kdy je klid a kdy nejsou ubytování ,, kepiči".

Tomas *****
Jsem tu ubytovan pokazde na srazu veteranu. Super ubytovani,prijemne zachazeni.Cistota, klidek atd. ???????????? Letos se opet tesime.



Recenze, názory, diskuze

Viděli jste pěkné místo.. napište co se vám líbilo,
Bylo někde něco špatně.. napište co se vám nelíbilo,
např. ubytování, jídlo, soc.zař., personál, počet hvězdiček dávejte podle všeho ne hned 1 nebo 5.
Vložit nový názor »

Pro vložení recenze klikněte na kemp nebo ho najděte..

Chatky Budovy

Kemp BROZANY

Okres: Litoměřice
22. 05. 2019
Od: Mandy Mixa

Hab als Kind jede Sommerferien dort verbracht und verbinde nur gutes mit den Platz, und habe nun mit 40 vor den platz mein kids weiter zu vermitteln. (6)Všechny recenze »

Kemp Červená Stráň

Okres: Rakovník
18. 05. 2019
Od: Květek

Dne 18.5.2019 jsme měli možnost prvně navštívit s přítelkyni Váš kemp Červená stráň,byli jsme mile překvapeni krásným prostředím, skvělou obsluhou a výborným menu v restauraci. Můžeme jen vřele doporučit naprostá spokojenost a jistě se do kempu Červená stráň vrátíme. Květoslav & Žanetka Stochov (1)Všechny recenze »

Family kemp Máchovo jezero

Okres: Česká Lípa
18. 05. 2019
Od: Lucie

krásný kemp, tento kemp zbožnuju kdyz jsem tu byla poprve tak se mi tu tak zalibilo ze sem musim jezdit s rodici kazdym rokem. dporucuji... ja tady stravim prazdniny vic a lip nez nekde v cizine P.S. nemyslim tim ze v cizine neni krasne ale proste miluju nase ceske kempy. (29)Všechny recenze »

Autocamp Hoch Bezdrev

Okres: České Budějovice
14. 05. 2019
Od: Bernhard

Kleiner, gemütlicher und ruhiger Campingplatz in der Nähe von Budweis. Sehr nette Betreiber, der auch deutsch spricht. Die Nähe zum See ist klasse. Es gibt keine Stellplätze direkt am See, was aber wegen dem direkten See Zugang kein Problem ist. Diese gibts nur beim Nachbarplatz. Dieser Platz ist günstiger als der große Nachbar Platz. Die Ausstattung ist funktionell mit getrennten Waschraum, Duschraum und Toilettenraum. Es gibt jederzeit warmes Wasser und pro Person 1 Duschmarke pro Nacht. Was wir vermisst haben sind Ablageflächen in den Sanitär Räumen. Weithin gibt es eine Lagerfeuerstelle und einen Sandkasten für Kinder. Das Restaurant öffnet leider erst im Juni. (17)Všechny recenze »

13. 05. 2019
Od: Monika S.

Do kempu jezdíme pod stan už 5 let a stalo se tradicí, že vždy na svátky 5.a 6.7. dorazíme do kempu. Tento kemp máme moc rádi a vždy si to moc užijeme. Minulý rok jsem stanovala i v pokročilém těhotenství (7.měsíc) a zvládla jsem to :) Nyní máme syna a rádi dorazíme i letos. Komunikace s majitelem je perfektní, není problém se domluvit individuálně. Jde vidět, že majitel provozuje kemp srdcem. Co se týče sociálního zařízení, tak sprchy i záchod jsou udržované a čistí se několikrát denně. To samé platí i o bazénu. Celkově v kempu je čisto a udržuje se pořádek. Nikdy jsme neměli problém ani se sousedy ve stanu. V restauraci vaří výborně, pivečko studené :) pokud mohu, všem doporučuji :) (9)Všechny recenze »

Chatový areál Zděřina

Okres: Náchod
10. 05. 2019
Od: Jadrný

Dobrý den v kempu jsme byli ubytováni na prodloužený víkend první dojem pěkný pokoj čistý,kemp vypadal super, ale tím asi pozitiva končí teplá voda ve sprše kterou jsme měli za příplatek v apartmánu bohužel tekla jen 5 minut poté vždy jen ledová.Jídlo kontinentální snídaně rozšířené ¨to je pojem jeden plátek sýra dva plátky šunkového salámu a 4 nějakého suchého salámu k snídani nazvat obložený talíř? kde je vajíčko,zelenina, ovoce?ubohé!večeře bez možnosti vybrat si alespoň ze dvou jídel guláš opravdu každy nejí.Ještě jedno plus obsluha příjemná.Jinak velké zklamání. (8)Všechny recenze »

Kemp Kořensko

Okres: Písek
09. 05. 2019
Od: Miroslav Varga

Jezdíme sem už řadu let a moc se nám tu líbí . Kdo hledá klid a je rybář , tak toto místo je jeden s posledních "rájů". Kemp je velice pečlivě udržovaný , teplá voda , toalety se jen lesknou . A kdo nemůže být bez přepychu a internetu , ať si veme hotel . (7)Všechny recenze »

06. 05. 2019
Od: Alena

Byly jsme zde v roce 2018 a nesmírně spokojeni. Kemp i příroda nejlepší v Česku! (2)Všechny recenze »

06. 05. 2019
Od: Kurt Horak

Velmi špatná zkušenost. Kemp není funkční. Jeli jsme tam zbytečně 50 km a bylo zavřeno. Nikdo nám neotevrel. Nedoporučuji. (4)Všechny recenze »

Kemp Podskalí

Okres: Příbram
06. 05. 2019
Od: Pavel

Krásné místo, příroda nádherná, ale… V kempu byl jsem stanovat 4 noci v srpnu 2018. Přidělili mi místo mezi karavany. Při stavení stanu musel jsem uklidit výkaly. Usedlici z karavanu rodina Karafiátů se chovali otřesně, v noci mi močili několik metrů od stanů, což bylo dost cítit. Když jsem přes den upozornil na to p. Karafiáta, tak mi prohlásil, že „je tam už 22 let a jestli mně se to nelíbí, tak mám vypadnout“ a vymočil se demonstrativně zase. Když jsem to nahlásil tento incident na recepci, akorát povzdechli a tím to skončilo. Nedoporučuji kemp pro návštěvy. (14)Všechny recenze »