Soubory cookie zlepšují funkci stránek, používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookie více informací
Diskuze
Vložit názor »
Zde můžete vložit Váš příspěvek i s fotem, kde jste byli, co jste viděli..
Příspěvek k učitému kempu vložte na kartě kempu, ať je přiřazen..
15. 01. 2010Camp Bítov - Vranovská přehrad.. okres: Znojmo
Od: Misar Zdenek Diskuze »
Zda se to byt pohodovi kemp. uvažuju ze tam z rodinou v lete pojedu. jsu z Břeclavi tak že to nemam daleko. Moze to byt super dovča

13. 01. 2010Eden Jinolice okres: Jičín
Od: Martin ŠTEKL | ....centrum.cz Diskuze »
Dobrý den.Chci se zeptat zda je volná velká chata v měsíci červenec a zda platí cena 1600kč za den pro 8míst.Předem děkuji za odpověd.

12. 01. 2010Kemp Mars okres: Břeclav
Od: Dvořák | ....seznam.cz Diskuze »
Dobrý den.Mám zájem o termín v červenci na 10dní 2osoby +auto.Cena souhlasí 5tisíc?A jestli se musí platit záloha předem ,protože zaměstnavatel mi dáva 5tisíc na dovolenou vždy v květnu a proplatí to na základě smlouvy o rekreaci.Předem děkuji za info.

09. 01. 2010Rekreačná areál U Kateřiny ve.. okres: Nový Jičín
Od: sabina mynarzykova | ....seznam.cz Diskuze »
Chtěla bych se zeptat,jesli je v některe z chatek vařič a jak stará musí být osoba,která si chatu objedná.Musím být starší 15-ti let?Předem děkuji za odpověď

08. 01. 2010Kemp u Lesa okres: Chomutov
Od: franta | ....seznam.cz Diskuze »
cus karlos

08. 01. 2010Chatová osada Mostárna okres: Znojmo
Od: hanka | ....seznam.cz Diskuze »
Dobrý den mohu se zeptat kolik stojí pobyt v chatce na týden?Děkuji

08. 01. 2010Autokempink Bílina Kyselka okres: Teplice
Od: Katia Diskuze »
Nejkrásnější dovolená, letos pojedeme po třetí a každým rokem je to tam lepší lepší!

07. 01. 2010ATC Hnačov okres: Klatovy
Od: janourek | ....seznam.cz Diskuze »
byla sem tet minulý rok úpe miluju hlavně ta voda nu nejlepčí ale etě víc ta chatka hana

04. 01. 2010Kemp Cholín - Slapy okres: Příbram
Od: Jessica | ....seznam.cz Diskuze »
Cholín je velmi krásné místo. Je tam hodně místa. Krásná krajina. Příjemní lidé. Bezva koupání. Velice slušné ceny za ubytování. ... ale ... moc volně pobíhajících psů.

03. 01. 2010Kemp Úštěk u jezera Chmelař okres: Litoměřice
Od: Michael | ....seznam.cz Diskuze »
Je mi 16 let a jezdím na Úštěk už od svých 4 let...Dokonce jsem si na dovolený našel i vážnou známost a za to jsem moc vděčnej...Vrátil bych ty časy kdy jsme byl s NÍ !!! Letos pojedu znovu a po letech se tam s ní setkám...Ani nevíte jak moc se těším na LÉTO na Úštěku... ;-)