Soubory cookie zlepšují funkci stránek, používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookie více informací

Nejlépe hodnocené kempy:

Hradec Králov..
okres:
Hradec Králové..
Hluboká nad V..
okres:
České Budějovice..
Úštěk
okres:Litoměřice
Stříbro
okres:Tachov

Nejvíce zobrazované kempy:

Znojmo
okres:Znojmo
Černá v Pošum..
okres:
Český Krumlov..
Chlum u Třebo..
okres:
Jindřichův Hrade..
Diskuze
Vložit názor »
Zde můžete vložit Váš příspěvek i s fotem, kde jste byli, co jste viděli..
Příspěvek k učitému kempu vložte na kartě kempu, ať je přiřazen..
31. 03. 2010Camp VESELKA okres: Znojmo
Od: Barča Diskuze »
Také tam jezdíme už pár let a topinky jsou fakt super :)) Za sebe můžu doporučit.

31. 03. 2010Autocamp Osek okres: Teplice
Od: Pavlína Buchtelová | ....seznam.cz Diskuze »
Tento kemp je úžasný, všem ho velice doporučuji. Majitel byl velice vstřícný, ve vešem nám vyhověl. Mají tam nádhernou přírodu. Ráda se tam znovu vrátím.

31. 03. 2010Kemp Mezní Louka okres: Děčín
Od: Andrea | ....email.cz Diskuze »
Přeji dobrý den,mohli byjste mi prosím zaslat na email váš ceník? Mám zájem u vás strávit letošní léto, děkuji

30. 03. 2010Kemp Mezní Louka okres: Děčín
Od: D.Roháčová | ....seznam.cz Diskuze »
Dobrý den,prosím je možno rezervovat 4 člennou chatku na 2 noci? A kolik je cena? Jednalo by se o termín 5.-7.7.děkuji za odpověď

29. 03. 2010Farma Cihelna okres: Strakonice
Od: Zdeňka Závadová | ....mujmail.cz Diskuze »
Dobrý den, prosím, mám zájem o rezervacxi chatky pro 4 osoby na termín od16.7.do 23.7.2010. prosím o sdělení, zda máte volný termín. Zdraví Závadová Zdeňka.

29. 03. 2010RS Starek okres: Jindřichův Hradec
Od: Adamová Božena | ....seznam.cz Diskuze »
omlouvám se ale pojedu s přítelem jmenuje se Jaroslav nemohla jsem jmenovat s kym pojedu zrovna přichazel bejvaléj tak jsem nechtěla aby to slyšel on je hrozně zvědavéj děkuji za pochopení ADAMOVÁ

24. 03. 2010rekreační areál Hlásná na Vršk.. okres: Beroun
Od: majka | ....seznam.cz Diskuze »
bylo to super soukromí a pohoda

24. 03. 2010Resort & Camp Dešná okres: Zlín
Od: jiri mozisek | ....seznam.cz Diskuze »
Dobrý den,mame maleho pejska maltezáčka,který s nama bydlí v byte 2+1,chceme vyuzit vasi nabidky dovolene u Vas,navime ale jestli do obycejne chatky muze s nami nas maltezacek,jestli ne,je-to problem pro straveni nasi dovolene u Vas,dekuji Vam za Vasi odpoved,mozisek jiri.

23. 03. 2010Koupaliště Sloup v Čechách okres: Česká Lípa
Od: sonča | ....seznam.cz Diskuze »
je to tam moc hezký,okolí i koupání..a za levno ;) líbí .. určitě vyrazím zase :)

23. 03. 2010 Od: Pája | ....seznam.cz
Dobrý den chtěla byjsem se zepta zda máte v kempu xxx kol? chystáme se s přítelem na dovolenou an kolech? Zda se zamlouvají místa na stany?