Soubory cookie zlepšují funkci stránek, používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookie více informací

Nejlépe hodnocené kempy:

Hradec Králov..
okres:
Hradec Králové..
Hluboká nad V..
okres:
České Budějovice..
Úštěk
okres:Litoměřice
Stříbro
okres:Tachov

Nejvíce zobrazované kempy:

Znojmo
okres:Znojmo
Chlum u Třebo..
okres:
Jindřichův Hrade..
Černá v Pošum..
okres:
Český Krumlov..
Diskuze
Vložit názor »
Zde můžete vložit Váš příspěvek i s fotem, kde jste byli, co jste viděli..
Příspěvek k učitému kempu vložte na kartě kempu, ať je přiřazen..
06. 04. 2010PENZION A CHATY U SÁZAVY okres: Benešov
Od: CERNIKOVA | ....seznam.cz Diskuze »
dobry den rada bych se zeptala jestli mate na srpen jeste volnou 2 luzkovou chatku moc dekuji cernikova

06. 04. 2010Chatová osada Mostárna okres: Znojmo
Od: lenka | ....seznam.cz Diskuze »
Prosim muzete mi nekdo poradit mozna ze to jen nevidim ale pisou tu ze dotazi mam zaslat na email zarizeni a ja tu zadny email nevidim dekuji moc

02. 04. 2010 okres:
Od: Zuzana | ....seznam.cz Diskuze »
Nejlepší kemp. Neni na co si stěžovat..

02. 04. 2010Chatová osada Mostárna okres: Znojmo
Od: lenka | ....seznam.cz Diskuze »
dobry den prosila bych o zaslani informaci na email zda mate volno od 3,7 do 10,3 a kapacitu chatek +cenik dekuji

01. 04. 2010Kemp Týnec okres: Benešov
Od: Jaroslav Obadálek | ....seznam.cz Diskuze »
Dobrý den, v červu pojedu s kamarády na vodu a rádi bychom přespali u Vás v kempu. Zajímalo by mě ale, jestli je nutné rezervovat místa pro 2-3 stany na jednu noc předem, případně kolik stojí jedna noc? Předem děkuji za odpověď.

31. 03. 2010Camp VESELKA okres: Znojmo
Od: Barča Diskuze »
Také tam jezdíme už pár let a topinky jsou fakt super :)) Za sebe můžu doporučit.

31. 03. 2010Autocamp Osek okres: Teplice
Od: Pavlína Buchtelová | ....seznam.cz Diskuze »
Tento kemp je úžasný, všem ho velice doporučuji. Majitel byl velice vstřícný, ve vešem nám vyhověl. Mají tam nádhernou přírodu. Ráda se tam znovu vrátím.

31. 03. 2010Kemp Mezní Louka okres: Děčín
Od: Andrea | ....email.cz Diskuze »
Přeji dobrý den,mohli byjste mi prosím zaslat na email váš ceník? Mám zájem u vás strávit letošní léto, děkuji

30. 03. 2010Kemp Mezní Louka okres: Děčín
Od: D.Roháčová | ....seznam.cz Diskuze »
Dobrý den,prosím je možno rezervovat 4 člennou chatku na 2 noci? A kolik je cena? Jednalo by se o termín 5.-7.7.děkuji za odpověď

29. 03. 2010Farma Cihelna okres: Strakonice
Od: Zdeňka Závadová | ....mujmail.cz Diskuze »
Dobrý den, prosím, mám zájem o rezervacxi chatky pro 4 osoby na termín od16.7.do 23.7.2010. prosím o sdělení, zda máte volný termín. Zdraví Závadová Zdeňka.