Soubory cookie zlepšují funkci stránek, používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookie více informací

Nejlépe hodnocené kempy:

Hradec Králov..
okres:
Hradec Králové..
Hluboká nad V..
okres:
České Budějovice..
Úštěk
okres:Litoměřice
Stříbro
okres:Tachov

Nejvíce zobrazované kempy:

Černá v Pošum..
okres:
Český Krumlov..
Znojmo
okres:Znojmo
Chlum u Třebo..
okres:
Jindřichův Hrade..
Diskuze
Vložit názor »
Zde můžete vložit Váš příspěvek i s fotem, kde jste byli, co jste viděli..
Příspěvek k učitému kempu vložte na kartě kempu, ať je přiřazen..
28. 08. 2010ATC Panistávka okres: Pelhřimov
Od: karáskovi | ....tiscali.cz Diskuze »
byli jsme ubytováni v buňce pro 4 osoby, vybavení na vaření bylo dostačující,lednice, možnost opékání na ohništi, venkovní posezení, wc a sprchy čisté, udržované, kemp čistý . doporučujeme

27. 08. 2010Autocamp Jenišov - Lipno okres: Český Krumlov
Od: broon Diskuze »
Kemp opravdu čistý,udržovaný, bez připomínek. Ovšem chování majitelů, kteří "pracují" na recepci je to nejhorší co jsem kdy zažil. Už se tam nikdy nevrátíme!! A totéž doporučuji těm, co si nechtějí zkazit náladu o dovolené. Proto hodnotím 5!!!

27. 08. 2010Autocamping Hluboký okres: Pardubice
Od: Lada Diskuze »
Opravdu zábavné sprchy, to jsem ještě nezažila...
Navíc dost drahé...

27. 08. 2010Camp KAMENEC okres: Náchod
Od: Tomasz/Opole Diskuze »
Świetny kemping, same pozytywne wrażenia, cisza, spokój, do listy wyposażenia należy jeszcze dodać czyściutką lodówkę z zamrażarką. Przyzwoite ceny, świetna obsługa, byłem czteroosobowa rodziną pod namiotem, ale domki są również jak najbardziej ok, zdecydowanie polecam.
Camp very good, only positive experiences; silence, quiet; it should be add to it's equimpment list: clean fridge with deepfreeze. Proper prices, perfect staff. I've been here my four person family under the tent, but camp houses are also ok. Positively recommend.

26. 08. 2010Tábořiště Soumarský Most okres: České Budějovice
Od: Lada Husáková | ....seznam.cz Diskuze »
V tomto kempu jsem byla letos dvakrát a určitě se tam budu ráda vracet... je to úžasné místo na odpočinek a odreagování... Vřele doporučuji!

26. 08. 2010Kemp Stříbrný rybník okres: Hradec Králové
Od: standa | ....seznam.cz Diskuze »
Prosim o rezerve od-31.8- do 8.9.2010,pro dve osoby,prosim Vas poslete mi kompletni cenu za pobyt prijedem autem,diky moc za odpoved.S pozdravem Stanislav Subrt...

25. 08. 2010Kemp Piraňa Nechranice okres: Chomutov
Od: nekvapil | ....seznam.cz Diskuze »
liegt gleich am xxx,nette bedinung,toiletten zu weit und manchmal sehr laut

25. 08. 2010YACHT CLUB D.I.M. BEZDREV okres: České Budějovice
Od: Jan | ....seznam.cz Diskuze »
Dobrý den,chtěl jsem se zeptat,zda opravdu u vas stoji chatka 90kč a kolik se socialkama?

25. 08. 2010Camp VESELKA okres: Znojmo
Od: Ludmila Diskuze »
Letos jsme byli se stanem na Veselce poprvé a bylo to super.Až na pár neukázněných a hlučných sousedů v chatkách,kteří naštěstí brzy odjeli,tu byl klídek,okolní lesík tvořil příjemný stín a hlevně zde nebylo přeplněno,každému jsme kemp doporučili.Ceny lidové a o tom to je.

25. 08. 2010Autocamp pohoda okres: České Budějovice
Od: zdenice | ....seznam.cz Diskuze »
nej,nej...super..díky...za rok zas,snad..pa,pa