Soubory cookie zlepšují funkci stránek, používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookie více informací
Diskuze
Vložit názor »
Zde můžete vložit Váš příspěvek i s fotem, kde jste byli, co jste viděli..
Příspěvek k učitému kempu vložte na kartě kempu, ať je přiřazen..
07. 02. 2010Kemp BROZANY okres: Litoměřice
Od: věra Vencova | ....seznam.cz Diskuze »
Dobrý večer,prosím ctěla jsem se zeptat na kolik Kč by vyšla Chatka pro 2 osoby v sezoně. Děkuji za odpověď. Vencová

07. 02. 2010Sportkemp-Sportcentrum Doubí okres: Jindřichův Hradec
Od: buckova radka | ....seznam.cz Diskuze »
Dobrý den,chtěla bych se zeptat na cenu pobytu pro tři osoby v chatce.Termín od 17.7 do 24.7.A prosím vás,jak daleko jsou chatky od vody,přála bych si asi tak 200metrů,šlo by to?Děkuji za odpověd Bučková Radka,ˇStěpánov u OLomouce,tel.602755035

06. 02. 2010 Od: Světla | ....seznam.cz
Poraďte mi prosím, hledám ubytování pro dva lidi + malý psík, abychom měli své soukromí a nedívali si z okna do okna. Ne stan. Díky. Světla.

06. 02. 2010Vojenská zotavovna Měřín okres: Benešov
Od: Jiří | ....seznam.cz Diskuze »
Dobrý den, zajímalo by mě zda máte ještě volnou kapacitu ubytování a termín. Přizpůsobím se. 2 dospělý a malý pes. Děkuji za odpověď. Jiří.

05. 02. 2010Autokemp Zahrádky okres: Prachatice
Od: Zdeněk | ....centrum.cz Diskuze »
Jezdíme do Zahrádek již velmi dlouho a vždy pěkná dovolená.A ty houby.No prostě fantazie.

03. 02. 2010 Penzion - camp Havraníky okres: Znojmo
Od: Kamila Šobrová | ....seznam.cz Diskuze »
Dobrý den, máte málo informací.Jak daleko je váš kemp vdálen od vody,je možnost rybolovu? Kolik stojí dvojlůžková chatka s WC a sprchou? Můžu ssebou vzít psa,kolik se za něj platí? Děkuji za odpověď
Kamila

03. 02. 2010Penzion pod Loučkou okres: Frýdek-Místek
Od: DANUŠE FENEŠOVA | ....seznam.cz Diskuze »
prosím o rezervaci chatky pro 5 dospělych lidí v termínu 10.7-17.7 2010.Pokud je již obsazeno nabídněte mi volny termín.

02. 02. 2010Ubytování Slámová Štítary okres: Znojmo
Od: lukáš Klor | ....email.cz Diskuze »
Dobrý deń mám na Vás prosbu,prosím Vás potřebuju chatu pro 8až 9 lidí na Vranově kousek pláže,nevíte prosím o něčem,cena cca1500kč jedna osoba

01. 02. 2010Kemp a penzion Slovácký dvůr okres: Uherské Hradiště
Od: ilona | ....ilona.cz Diskuze »
chtela by zaslat rezervaci na cervenec na tyden pro 4osoby

27. 01. 2010Kemp Keramika okres: Plzeň-sever
Od: ANAKONDA BENDA | ....seznam.cz Diskuze »
Můžeme se taky přidat k hodnocení jelikož jsme v tomto kempu již hráli několik let a zábavy v tomto prostředí jsou ojedinělé!!! Doporučujeme všem kdo se někam chystá na letní dovolenou v české republice!!!