Soubory cookie zlepšují funkci stránek, používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookie více informací

Nejlépe hodnocené kempy:

Okounov
okres:Chomutov
Hradec Králov..
okres:
Hradec Králové..
Hluboká nad V..
okres:
České Budějovice..
Úštěk
okres:Litoměřice

Nejvíce zobrazované kempy:

Černá v Pošum..
okres:
Český Krumlov..
Planá u Mariá..
okres:Tachov
Horní Planá
okres:
Český Krumlov..

Diskuze
Vložit názor »
Zde můžete vložit Váš příspěvek i s fotem, kde jste byli, co jste viděli..
Příspěvek k učitému kempu vložte na kartě kempu, ať je přiřazen..
04. 07. 2009Kemp Mezní Louka okres: Děčín
Od: Knoblochová | ....seznam.cz Diskuze »
Dobrý den měli bychom zájem o ubytování ve vašem kempu mohli by jsme mi prosím zaslat ceník ubytování děkuji Knoblochová

03. 07. 2009Autokemp U Kosů okres: Jindřichův Hradec
Od: Zdenál Diskuze »
A zítra vyrážíme na Staňkov. Mimochodem již 4.rok po sobě a stále je co objevovat. Supr kemp, lidi, okolí, cyklovýlety a poznání okolí.
Jóóóó!!!
zdarec
Zdenál

03. 07. 2009Autokemp Skalice okres: Písek
Od: Martina Jirků | ....email.cz Diskuze »
Dobrý den,měli by jsme zájem o ubytování ve Vaší chatce,Jednalo by se o poslední týden v červenci,nebo první týden v srpnu.Napište nám prosím,jestli máte volno.Děkuji Jirků

03. 07. 2009Vodácké tábořiště U potůčků okres: Plzeň-sever
Od: Ladislav Černý | ....safemail.cz Diskuze »
Zdravím krásný kemp lidská obsluha dobré jídlo prostě co jsme chtěli to navařili polévky a pod. i když nemuseli dávám poklonu a uznání

03. 07. 2009Kemp Sobotka okres: Jičín
Od: Frýbová Pavla | ....seznam.cz Diskuze »
dobrý den,chtěla bych vědět pro kolik osob sou určené chatky,díky za odpověď

03. 07. 2009Autokemp Seč Pláž okres: Chrudim
Od: kroupova | ....seznam.cz Diskuze »
Dobry den, chtela bych se zeptat jeste na toto ubytovani v srpnu ,zda je jeste neky termin.a zda ceny co jsou uvedene plati 100kc den.2 dospeli a dite

03. 07. 2009Areál koupaliště \"U Hroc.. okres: Mladá Boleslav
Od: Standa | ....seznam.cz Diskuze »
Dobrý den,mohli by jste vypsat cenik? A může se k vám s karavanem??? Děkuji Krišal.

02. 07. 2009Autokemp Karlštejn okres: Beroun
Od: Krmelová | ....seznam.cz Diskuze »
Prosím,máte volnou chatku od 4.7. do 7.7.?
Děkuji za odpověď.

02. 07. 2009Kemp Úštěk u jezera Chmelař okres: Litoměřice
Od: Anca | ....seznam.cz Diskuze »
Já si na tento kemp nemůžu snad ani stěžovat. Jezdíme jsem už 4 sezónu a z mého pohledu se mě i celé naší partě líbí. stačí přeskočit plot a jste u vody 10min do městečka, které je nádherné. Co se týče vybavení kempu hodnotila bych za 2. V restauraci výborné jídlo, WC čisté sprchy taktéž ke sprchám bych měla jen takovou technickou:-D teče tam v průměru necelých 5min teplá pak studená:-Dto bylo snad jediné co mi vadilo:-)ale přece jede člověk za dobrodružstvím a ne za luxusem z mého pohledu je tento kemp na mě až moc luxusní:-)nejlepší jsou ty kde není nic. jen suché WC a pumpa na vodu:-)a všechno daleko to je nejkrásnější

02. 07. 2009Autokemp Karlovy Dvory II okres: Český Krumlov
Od: jiří | ....seznam.cz Diskuze »
kemp levný,také to podle toho vypadá.2 sprchy pro celý kemp,v noci řev,žádná ostraha.