Soubory cookie zlepšují funkci stránek, používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookie více informací
Diskuze
Vložit názor »
Zde můžete vložit Váš příspěvek i s fotem, kde jste byli, co jste viděli..
Příspěvek k učitému kempu vložte na kartě kempu, ať je přiřazen..
25. 07. 2009Autokemp Velký vír okres: Písek
Od: marty | ....seznam.cz Diskuze »
Dobrý den, bylo by možné zaslat ceník ubytování? Děkuji

25. 07. 2009Míšův Ranč okres: Beroun
Od: Sisi | ....seznam.cz Diskuze »
Ještě dodatkem je mi to moc líto, moc se nám tam líbilo. Papa Sisi

Od: Nikol | ....seznam.cz Diskuze »
Jako již každý rok jsme chtěli s celou rodinou a celou naší partou jet na Míšův ranč tak jsme byli velice sklamáni neboť jsme byli vyhnáni, že tento ranč již dále provozuje svoji činnost pouze pro své známé, takže se máme upelešit někde jinde. No je to jejich názor, ale dalo se to říci i jinak. S pozdravem Sisi

25. 07. 2009Kemp Měruše u pískových jezer okres: Jindřichův Hradec
Od: garfíld Diskuze »
V tomhle kempu jsem byla opravdu nespokojená, nic horšího jsem ještě nezažila. neuklizené toalety, sprchy. všude jen nepořádek, pavouci, brouci, pavučiny a jiná havět. Až jsem se z té nečistoty osypala, neskutečnej humus. Majitelka se o kem vůbec nestará.

25. 07. 2009Kemp u Lesa okres: Chomutov
Od: Jindra | ....seznam.cz Diskuze »
Moc se nám líbilo a příští rok bychom si rádi dovolenou zopakovali.Musím pochválit paní uklizečku která se výborně starala nejen o vc ale o celý kemp.Doporučuji

25. 07. 2009Autokemp Klůček okres: Česká Lípa
Od: wont | ....seznam.cz Diskuze »
Vybavení chatky fakt hrozné! Vše staré, lednice rezavá, povlečení roztrhané, deky a polštáře špinavé. Tam se zastavil čas tak před 40 lety!

25. 07. 2009Autokemp Pahrbek okres: Zlín
Od: AKYN | ....iex.cz Diskuze »
Naprosto se ztotožňuji s názorem kolose a Bahase, klamná reklama na webu. Nespokojenost. N E D O P O R U Č U J I

25. 07. 2009CYKLO CAMP KONICE okres: Znojmo
Od: Jaro Hanus | ....volny.cz Diskuze »
Doré překvapení na cestě,
klasika na stanování + zázemí.
Kousíček Rakousko na cyklostezky.

Od: Ducie | ....seznam.cz Diskuze »
Já sem byla kousek jinde na chatě a camp me zaujal jen bych se chtela zeptat na ceny .)

25. 07. 2009Autokemp Pahrbek okres: Zlín
Od: Bahas Uničov | ....seznam.cz Diskuze »
Kolos má pravdu, falešná reklama,chata Pěnná plná různého hmyzu, kuchyň zanedbaná,slibovaná rest.a jídelna nikde,klidně se bez upozornění prodává neuplný minigolf, na stížnoti personál naučeně odpovídá, že od l.7.má kemp novou majitelku, že se všechno zlepší.Nehygienický bufet,kde obsluhují amatéři.Celkově je kemp neudržovaný zanedbaný.NEDOPORUČUJI!