Soubory cookie zlepšují funkci stránek, používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookie více informací
Diskuze
Vložit názor »
Zde můžete vložit Váš příspěvek i s fotem, kde jste byli, co jste viděli..
Příspěvek k učitému kempu vložte na kartě kempu, ať je přiřazen..
19. 08. 2010Tábořiště OÚ Staňkov okres: Jindřichův Hradec
Od: Zuzka Diskuze »
Na Staňkov jezdím už 28 let a vždy se tam moc těším. Můžu jen doporučit, krásný kemp v přírodě, parádní kopání, slušné soc. zařízení :-)

19. 08. 2010Kemp PILÁK okres: Žďár nad Sázavou
Od: Lucie | ....seznam.cz Diskuze »
* System sprch byl naprosto stupidni !!!
Mincovnik je umisten pred sprchami, po vhozeni Vam vybere sprchu do ktere se mate jit umyt..po 3 min.neustale tekouci vody se sprcha proste vypne..Vy musite namydleni a nazi vyjit ze sprchy do spolecne casti sprch vhodit dalsi zeton a nasledne vam system vybere dalsi sprchovy box v poradi volny.
* Ceny vzhledem ke skutecnostem xxx !!! Za jednu noc jsme platili 470,- (+ 60kc za sprchu)
400,- "chatka" unimo bunka PRIKLADAM FOTO
40,- auto- parkovani na promocene louce
20,- pes
10,- vzdusne - studenti neplati
* Bufet ma fungovat od 10.00- 22.00 ale kdyz jsme od tam prchali v 10.30 bylo jeste zavreno..
* Je fakt ze v unimo bunce bylo uklizeno a cisto ale neuveritelne VLHKO ...

18. 08. 2010Kemp v Jahodovém lese okres: Rakovník
Od: Jana | ....volny.cz Diskuze »
bohužel vaše údaje nejsou aktuální, telef.kontakty jsou neexistující :-(

18. 08. 2010tábořiště Křišťánovice okres: Prachatice
Od: Dana Vrchlavská Diskuze »
Moc mě mrzí že toto píši měli jsme objednanou chatku ale manžel vážně onemocněl ,tak jsme to museli zrušit a bylo nám řečeno že na žádný storno poplatek nemáme nárok ,rušili jsme to asi 3 neděle předem až když jsme se tu nemilou zprávu dozvěděli jezdili jsme tam už dříve tak nás to docela mrzí že nemáme na ni nárok s pozdravem vrchlavská

17. 08. 2010CARAVAN PARK - YACHT CLUB okres: Praha-město
Od: Hrabal | ....volny.cz Diskuze »
Je to svojí polohou jeden z nehezčích kempů v Praze na VIP adrese. Jste v přírodě a přesto uprostřed Prahy. Na ostrově s krásným pohledem na Vyšehrad a na druhé straně pohled na Pržský Hrad. Něco takového jinde nenajdete. Je to opravdu VIP adresa. S pozdravem Hrabal

17. 08. 2010 okres:
Od: Suchá Vladimíra | ....seznam.cz Diskuze »
Dobrý den,můžete mi sdělit kolik Kč stojí noc pro 2osoby v září v chatce?Kolik Kč se zaplatí u vás kdybychom přijeli s přívěsem 2 osoby na den a noc,také v září.Děkuji.Suchá

17. 08. 2010Holiday Park Liščí Farma okres: Trutnov
Od: mirek Diskuze »
skoda letéšního počasí, jinak souhlasím kemp je super, kuchyn vynikající

16. 08. 2010 Od: petraska
Dobrý den, taktéž přispívám názorem: Řekla bych o sobě, že nejsem moc skromná ba naopak. Kemp se mi velice líbil, ochotní lidé, kteří Vám rádi poradí, milý personál. Co je hlaví a největší plus, kvůli, kterému jsme se sem vrátili z jiného kempu, teče zde teplá voda, čisté sprchy, takže se můžete vysprchovat! Za 20 Kč 12 min. vody :)) V jiném kempu mi paní sdělila, že za tu samou částku mě voda poteče 4 min. a všem to vyhovuje a nikdo si nestěžuje, tak, že to nemám zkoušet, zkusila jsem. Snad jedno mínus dávám za půjčovnu šlapadel, ve které jsme v žádnou dobu ( ani v tu otevírací ) nikoho nezastihli ! Pravda, ve vodě se taky neokoupete, ale to tam napsané mají. Takže 4 body z 5 za šlapadla.

16. 08. 2010Autocamp Červený Hrádek okres: Chomutov
Od: patrik | ....email.cz Diskuze »
Dobry den Chtel Bych se zeptat tech 700kc Je na Osobu a nebo za celou chatku?

15. 08. 2010Autokemp Podhradí okres: Opava
Od: Míša Diskuze »
dá se tam dostat autobusem nebo vlakem? chceme jet na čundr a nebereme auta.. díky.