Soubory cookie zlepšují funkci stránek, používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookie více informací
Úvod Mapa Recenze Počasí Přihlásit Informace Schránka(0) Letní soutěž
Hledat Schránka(0) Mapa

Recenze:

Danuše ***
Zklamání za dost vysokou cenu,navonění všech chatiček silnou aviváží,v případě alergie pobyt ve dne i v noci nemožný,jedna noc strávena v autě,druhý den odjezd z kempu,nemožnost dobití baterií elektrokol,strava v restauraci chutná.kemp pouze pro mladší generaci

Danuše ****
Kemp je pro méně náročné turisty,což odpovídá nám,manžel tremp,šlo by trochu vylepšit stravování,jinak spokojenost

Danuše ****
Pobyt v kempu a hlavně stravování v místní restauraci byl nádherný

ALTAIR ****
Kemp jsme navštívili v 07/2023 -na dvě noci -přijemný, ochotný personál, jednoduchý, ale klidný, čistý kemp

Zdena Šmídová *****
Byli jsme zde 2 noci na školním výletu. Spokojenost s ubytováním, sociálním zařízením, s panem vedoucím, který nám vyšel ve všem vstříc. Vše čisté, celý areál upravený. Možnost výletů do okolí. Velká výhoda koupaliště a dobrého občerstvení(pan vedoucí nám připravil i velmi chutné obědy a večeře na přání). Moc děkujeme. Studenti a učitelé gymnázia z Brna

Renata ***
Byly jsme ubytování 7dní. V chatce pro 5. Rok 2013.Chatka byla čistá, dostatečně velká. Kemp byl čistí, jídlo dobré. Běžně potraviny bez problémů k sehnání. Plus věci navíc. Koupaliště je menší ale moc hezké. Voda sice studenejší. Zátoka krásná, jen pro koupání doporučuji boty do vody. Jsou tam kamínky. Okolní vyžití je parádní. Spousta památek, muzeí atd. k vidění. Kemp mohu doporučit, určitě v budoucnu zavítáme zas.

Hela ****
Vyslala jsem tam babičku s dětmi a byli moc spokojený. Výhoda bazén v kempu a restaurace v okolí.

Martina ****
Dovolená na motorkách, bylo tam krásně, velice ochotná paní v restauraci. Akorát by to chtělo zlepšit toalety.

Kopel Jaroslav *****
Týdenní pobyt s karavanem byl plný zážitků jak na vodě, ve vodě a na výlety na kolech na všechny směry a spokojení. Kemp je super, hlavně přes pracovní dny kdy je klid a kdy nejsou ubytování ,, kepiči".

Tomas *****
Jsem tu ubytovan pokazde na srazu veteranu. Super ubytovani,prijemne zachazeni.Cistota, klidek atd. ???????????? Letos se opet tesime.



Recenze, názory, diskuze

Viděli jste pěkné místo.. napište co se vám líbilo,
Bylo někde něco špatně.. napište co se vám nelíbilo,
např. ubytování, jídlo, soc.zař., personál, počet hvězdiček dávejte podle všeho ne hned 1 nebo 5.
Vložit nový názor »

Pro vložení recenze klikněte na kemp nebo ho najděte..

Chatky Budovy

Autocamp Jinolice

Okres: Jičín
24. 07. 2011
Od: Radek Hájek

Pěkné chatky, pěkná písečná pláž, hezké prostředí, spousta hospůdek, příjemní lidé a spousta památek a přírodních zajímavostí v okolí. Nevýhoda jsou jediné wc na celý areál, zvlášť právě z těch hospůdek je to tam daleko a taky jsme postrádali sportovní vyžití, hodil by se např. minigolf, pinec, plážový volejbal apod. (15)Všechny recenze »

Camp Pálava - Nové Mlýny

Okres: Břeclav
23. 07. 2011
Od: Denča

Rodiče tam byly a vyprávěly my o tom a určitě se mi tam bude líbit Moc se těším!=) (12)Všechny recenze »

Camping Borová

Okres: Svitavy
23. 07. 2011
Od: Petra

nebylo to špatný, lehátka zdarma kulečník za poplatek 50Kč.teplá voda za poplatek. jen hřiště by mělo být více udržované je tam bahno a drny. (18)Všechny recenze »

Camping Borová

Okres: Svitavy
23. 07. 2011
Od: Kateřina

Byla jsem v kempu poprvé a na posled.Sociální zařízení se zde moc neuklízí acelkově vše vypadá dost zchátrale. Nabízené hřiště je neudržované po malém dešti se zde drží voda a ještě za dva dny je zde bahno. (18)Všechny recenze »

Minikemp Apollo

Okres: Břeclav
22. 07. 2011
Od: Daniel Lexa

Dobrý den, muzu se zeptat na rezervaci chatky pro 2 osoby v období od 25.7. do 27.7 ?? (3)Všechny recenze »

Autokemp Višňová II

Okres: Rakovník
22. 07. 2011
Od: iveta

Moc se nám tam líbí a jsou tam správní lidé.Jsem se vším spokojená.A taky je tam krásná krajina,už se těším až tam zase pojedeme. (29)Všechny recenze »

22. 07. 2011
Od: pítr

nezbyde mi nic než pouze hodnotit od 1 do 10. 9! jo počasí prostě neporučíme ! škoda ,je to oáza klidu,relaxace a pohody doporučuju všem kteří právě tohle hledají (12)Všechny recenze »

Autocamping Rozkoš

Okres: Náchod
22. 07. 2011
Od: Jana

Do tohoto kempu jezdíme již devět let. Bohužel v poslední době jde kvalita hodně nízko. A letos je to opravdu vrchol. Některé toalety byly uzavřeny (s argumentem, že je v kempu málo lidí), museli jsme s malými dětmi chodit na dost vzdálené záchody. Druhý problém je s vodou. Již několik let je nádrž zarostlá, že se prakticky nedá koupat. Jezdili jsme sem vždy rádi, ale hodně si rozmyslíme, jestli sem ještě pojedeme. Protože jet do kempu, kde se nemohu vykoupat a na záchody chodím deset minut, opravdu noedpovídá pohodové dovolené. (17)Všechny recenze »

Autokemp Podskalí

Okres: Strakonice
22. 07. 2011
Od: Monika Šťastná

Mám zájem o rezervaci v termínu 9-14.8.v chatce pro 4 osoby.Prosím o sdělení zdaje u vás ještě volno.Děkuji Šťastná (3)Všechny recenze »

Tábořiště Pikovice

Okres: Praha-západ
21. 07. 2011
Od: Wiki&

Kemp který doslova slouží jako cílová destinace. Odevzdat lodě a jít na vlak. V kempu krom recepce nic není. Sprchy jsou nekryté a pouze se studenou vodou, na přespání bych to tam neviděl. (4)Všechny recenze »