Soubory cookie zlepšují funkci stránek, používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookie více informací
Diskuze
Vložit názor »
Zde můžete vložit Váš příspěvek i s fotem, kde jste byli, co jste viděli..
Příspěvek k učitému kempu vložte na kartě kempu, ať je přiřazen..
02. 08. 2008Intercamp U Ferdinanda okres: Děčín
Od: Sylva | ....email.cz Diskuze »
Škoda,že jsem to nevyfotila .. Ten kemp už v životě nenavštívím .. Opravdu se nachází v krásném prostředí, téměř obklopen pískovci, které jsou i z kempu krásně vidět :) A dají se pozorovat uplně všude v okolí i v blízkém okolí kempu .. :) Teplá voda neexistuje (pouze vlahá a to ještě spíš studená), toalety cca 5let nemyté, ve sprchách plíseň, zašlá špína a SMRAD, proto se lidé chodí vyměšovat asi za chatky k potoku .. Stačí aby fouknul vítr a zápach ovládne celý kemp .. A o jídle ani nemluvit (obložený talíř k snídani - špinavý sýr, kobliha k snídani - špinavá, rizoto k večeři - bez masa, čaj - ohřátá šťáva atd. atd.) .. Co se nekrytého bazénu, který je neudržovaný, špinavý a plný žab týče ani bych to nenavrhovala jako možnost ke koupání .. Je to tam na hygienu :) proto tento INTERkemp má ode mně za 5 !

02. 08. 2008 okres:
Od: Vinklář Jiří | ....centrum.cz Diskuze »
Jako každoročně tak i letos jsem s přítelkyní Monikou, rodiči a nejbližšími xxx trávil báječný týden v chatkách areálu Zátiší-Břevniště.Je zde mimo jiné nádherné prostředí, pohoda a klid, prostě ráj k trávení letní dovolené. Musím taktéž, a to především pochválit personál tohoto zařízení, který nám k našemu pobytu vytváří jen ty nejlepší podmínky. Za toto jim patří náš dík s tím, že se do Zátiší budeme vždy rádi vracet...děkujeme!
Vinklářovi z Přerova
Maňourovi z Nové Paky

01. 08. 2008Autokempink Bílina Kyselka okres: Teplice
Od: Pajp | ....seznam.cz Diskuze »
Je to tam sami rom!!! nedoporucuji!!!!

01. 08. 2008Holiday resort Losinka okres: Šumperk
Od: Honza | ....seznam.cz Diskuze »
Je to tu super!!! Čisté, upravené, sprchy po celý den bez žetonů, velké porce jídla za nízké ceny. No nemá to chybu. Doporučuji...

30. 07. 2008Autokemp Přehrada Mostkovice okres: Prostějov
Od: katka | ....seznam.cz Diskuze »
je to hezky kemp

30. 07. 2008Chatový tábor Jinolice okres: Jičín
Od: Bakošovi | ....seznam.cz Diskuze »
do tohoto kempu jedeme letos už po šesté moc se nám tam líbí je to tam super hlavně pan výčepní to je zlatíčko :-)

29. 07. 2008Kemp a koupaliště Rohanov okres: Prachatice
Od: Martinovská Jaroslava | ....centrum.cz Diskuze »
super!!!

28. 07. 2008Autocamping Hluboký okres: Pardubice
Od: Kristýna Diskuze »
i když to není nijak luxusní kemp my jsme si tam o školních výletech užili luxusní dny!!!

27. 07. 2008Camp Rumcajs okres: Jičín
Od: Jiří Ulrich | ....seznam.cz Diskuze »
Dobrý den,měl bych dotaz zda máte ve vaších chatkách volno v termínu 23.8-30.8.2008 pro 2 osoby.popř. mi zašlete cenu na týden pro dvě osoby. Děkuji za Vaší rychlou odpověd. Ulrich Jiří

27. 07. 2008 okres:
Od: Jiří Ulrich | ....seznam.cz Diskuze »
dobrý den měl bych zájem o ubytování ve Vašem penziónu v termínu od 23.8. do 30.8.2008.jednalo by se o 2 osoby.je možno v tomto termínu ubytování u Vás a popř. můžete mi zaslat konečnou cenu za pobyt u Vás pro 2 osoby na 7 dní???děkuji Vám za Vaší rychlou odpověď. Přeji hezký den. Ulrich Jiří