Soubory cookie zlepšují funkci stránek, používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookie více informací

Nejlépe hodnocené kempy:

Hradec Králov..
okres:
Hradec Králové..
Hluboká nad V..
okres:
České Budějovice..
Úštěk
okres:Litoměřice
Stříbro
okres:Tachov

Nejvíce zobrazované kempy:

Černá v Pošum..
okres:
Český Krumlov..
Chlum u Třebo..
okres:
Jindřichův Hrade..
Hluboká nad V..
okres:
České Budějovice..
Diskuze
Vložit názor »
Zde můžete vložit Váš příspěvek i s fotem, kde jste byli, co jste viděli..
Příspěvek k učitému kempu vložte na kartě kempu, ať je přiřazen..
21. 07. 2012Autokemp Ježov okres: Hodonín
Od: Jančová | ....seznam.cz Diskuze »
Autokempink Ježov (ATC Ježov), Ježov u Kyjova
- aktuální informace o tomto kempu je možno získat na facebookové stránce pod názvem " Autokempink Ježov "

21. 07. 2012Autocamp HSTS Šternberk okres: Olomouc
Od: Daniel Švardala | ....seznam.cz Diskuze »
Dobrý den,chtěl bych se zeptat jestli máte ještě volné místa v autocempu Šternberk pro stany.Děkuji za odpověď s pozdravem Daniel Švardala.

21. 07. 2012Autokemp Pahrbek okres: Zlín
Od: jaroslava Dosoudilová | ....seznam.cz Diskuze »
Dobrý den,chtěla jsem se zeptat kolik by nás stál pobyt na 3 noci -jsme dva dospělí. Děkuji

21. 07. 2012 Od: Tomek | ....seznam.cz
Chci jen reagovat na příspěvek o kempu Nancy.
Byl jsem tam vloni a výborný přístup, kemp naprosto v pohodě.

20. 07. 2012Baron okres: Sokolov
Od: Jan Čejka | ....seznam.cz Diskuze »
Dobrý den, aktualizujte si ceny. Za 80kč/os toho nenabídne tolik, správce kempu o sobě tvrdí, že je jen zaměstnanec, ostatní mu bylo celkem ukradené, hlavně aby měl klid. Ráno si ubalil cigaretu z marihuany s dělníky, kteří pracovali na blízké hrázi. O dalším kempu tvrdil, že je až v Lokti a že je stejně drahé. Jednak je o kus dál jiné tábořiště, navíc to v Lokti bylo levnější. Jedno z dětí od nás ho neprávem nazvalo vydřiduchem. Málem nás z kempu vyhodil. A pokud bychom neodjeli, tak že by nás mohl policii nahlásit jako vandaly. Zachránil to hovor s majitelem. Od něho jsme se ještě navíc zpětně dozvěděli, že nás označil za rasisty. Je sice rom, ale o tom nepadlo slovo ani mezi námi, natož aby ho tak někdo nazval.
Doporučuji volit nouzové tábořiště o kousek dál, případně dojet až do kempu v Lokti.

20. 07. 2012Chatová osada Olešná okres: Frýdek-Místek
Od: Adámková Kateřina | ....seznam.cz Diskuze »
dobrý den,
chtěla bych se informovat jestli berete jen rezervace na týdenní nebo i 4denní pobyty.Jaká je cena chatky na 1den pro 4člennou rodinu.Děkuji Adámková

20. 07. 2012Intercamp U Ferdinanda okres: Děčín
Od: Robin | ....seznam.cz Diskuze »
Opravdu super místo všem doporučuji a hlavně zdravím provozního Zbyňka ten se tam o všechny skvěle stará zdravíme tě Robin a Simona z Tábora

20. 07. 2012 Od: Zuzana | ....centrum.cz
Dobrý den, máte někdo zkušenosti s autokempem Wilsonka? Co sociální zařízení? Nikde není nafoceno

20. 07. 2012Autocamp Hoch Bezdrev okres: České Budějovice
Od: Plemenak | ....seznam.cz Diskuze »
No ja tu spokojeny tedy rozhodne nejsem. Ocekaval jsem uroven a jistou davku klidne dovolene bez problemu. Bohuzel hne dpo prijezdu a po ubytovani jsem navstivil jejich obcerstveni. Dal jsem si sklenku piva a po dopiti ji vratil se slovy diky zde je sklenice. druhy den jsem byl v soku kdyz dotycny provozovatel me narknul ze jsem sklenku ukradl. A odmital obsluhovat po celou dovolenou. Nevim proc sklenku jsem nemel ani duvod brat potoze se takovou cinnosti nezabyvam a rozhodne si nehodlam delat problem pro kousek skla ale mrzi me princip. aniz by provozovatel vedel a mel prehled ukazalo se ze jen placa hlasite aby to kazdy slysel a rozhodne mu neslo o sklenku co ci proc to delal nevim vim jedno jiz tento kemp hoch nenavstivim arozhodne jsem jej jiz rozmulivl sirokemu okoli a kamaradum jak ze stredoceskeho kraje tak s Prahy Kemp nedoporucuji s duvodu predevsim arogance personalu a provozovatele majitele.

19. 07. 2012Holiday camp okres: Česká Lípa
Od: Husák | ....seznam.cz Diskuze »
Dobrý den,chtéel bych se zeptat kolik stojí jedna noc v kempu když budeme mít stany