Soubory cookie zlepšují funkci stránek, používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookie více informací

Nejlépe hodnocené kempy:

Hradec Králov..
okres:
Hradec Králové..
Hluboká nad V..
okres:
České Budějovice..
Úštěk
okres:Litoměřice
Stříbro
okres:Tachov

Nejvíce zobrazované kempy:

Černá v Pošum..
okres:
Český Krumlov..
Chlum u Třebo..
okres:
Jindřichův Hrade..
Hluboká nad V..
okres:
České Budějovice..
Diskuze
Vložit názor »
Zde můžete vložit Váš příspěvek i s fotem, kde jste byli, co jste viděli..
Příspěvek k učitému kempu vložte na kartě kempu, ať je přiřazen..
26. 02. 2010Autokemp Podroužek okres: České Budějovice
Od: Martin z Litvínova | ....seznam.cz Diskuze »
Do Podroužku jezdíme s rodinou již 11 rokem a můžu říci,že pokaždé nás překvapí něčím novým.Každý si asi řekne,to musí být nuda,ale je to právě naopak. Jížní Čechy jsou svojí krásou dost velké,takže je vždy kam se podívat. Navíc pravidelně navštěvujeme přilehlá města v Rakousku a Německu.protože je blízko na hranice.
Personál je bezvadný a vždy ochotný vám pomoci.Nikdy se nestalo,aby se otočli zády při nějakém problému.
Pokud nevíte kam na dovolenou doporučuji zkusit Podroužek a sami uvidíte,že se rádi budete vracet.

26. 02. 2010Kemp Mezní Louka okres: Děčín
Od: Marcela Kurkinová | ....seznam.cz Diskuze »
Chtěla bych si u Vás zamluvit chatku na čevenec a zeptat se na nějaké informace ,ale nemůžu se dovolat. Můžete mi prosím napsat kolik by stála chatka dvě dospělé osoby a jedo půlroční dítě jeden malý pes a auto. Nebo napište telefoní číslo děkuji

26. 02. 2010Kemp Mezní Louka okres: Děčín
Od: Marcela Kurkinová | ....seznam.cz Diskuze »
Chtěla bych si u Vás zamluvit chatku na čevenec a zeptat se na nějaké informace ,ale nemůžu se dovolat. Můžete mi prosím napsat kolik by stála chatka dvě dospělé osoby a jedo půlroční dítě jeden malý pes a auto. Nebo napište telefoní číslo děkuji

25. 02. 2010rekreační areál Hlásná na Vršk.. okres: Beroun
Od: Oto Diskuze »
Byla tam fajn líbilo se mi tam a znovu pojedu! Je to přírodní a skromné ale soukromí a nádherny klid co si jen můžem přát!

23. 02. 2010Kemp Úštěk u jezera Chmelař okres: Litoměřice
Od: ILČA | ....ATLAS.CZ Diskuze »
TENTO KEMP,SE MI MOC LÍBÍ,JELI JSME TAM POPRVÉ NA MOTORCE TO JEN TAK OBHLÍDNOUT S PŘÍTELEM A TED TAK POJEDEME TŘETÍM ROKEM S MALOU NA DOVOLENOU......A JEŠTĚ JSEM SE DOZVĚDĚLA OD MAMČI ŽE JSME TAM JEZDILY S RODIČEMA JAKO MALÝ NA DOVOLENOU :-)SUPER SE MOC S MALOU TĚŠÍME :-)

22. 02. 2010Areál Garnatarus okres: Kutná Hora
Od: Denisa Dočekalová | ....seznam.cz Diskuze »
Dobrý den,chtěla bych se zeptat,kolik stojí pobyt v lepší chatičce pro čtyřčlenou rodinu se psem a autem.Děkuji Dočekalová

22. 02. 2010Kemp, penzion Lužnice okres: Jindřichův Hradec
Od: drMilan | ....email.cz Diskuze »
nějak se vám nepovedly fotografie

21. 02. 2010Autokemp Ždáň okres: Praha-západ
Od: Hobler | ....seznam.cz Diskuze »
Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, jak je možné rezervovat pobyt v Vašem autocampu v době letních prázdnin.
Měly by jsme zájem o ubytování v chatce 2 dospělých a dvou dětí do 15 let + auto.
Jednalo by se předběžně o termín od 14.8. - 21.8.2010
Děkuji za odpověď

21. 02. 2010Kemp Mezní Louka okres: Děčín
Od: Jakub Mifek | ....seznam.cz Diskuze »
Dobrý den...měl bych malý dotaz.Jde jen o to kolik stojí chatka(na jednu noc) a zda by jsem já se svou přítelkyní mohli být ubytováni u Vás v kempu bez dozoru rodičů...Ps.:Je nám 16 let.Čistotní,slušně vychovaní a bezproblémoví.Předem děkuji za odpověd.

19. 02. 2010Autokemp Velký Dřevíč okres: Náchod
Od: Marie Diskuze »
Dobrý den,chtěla bych se zeptat kolik stojí pobyt v chatkách za čtyřčlenou rodinu?Děkuji za odpovědˇ.