Soubory cookie zlepšují funkci stránek, používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookie více informací
Úvod Mapa Recenze Počasí Přihlásit Informace Schránka(0) Letní soutěž
Hledat Schránka(0) Mapa

Recenze:

Danuše ***
Zklamání za dost vysokou cenu,navonění všech chatiček silnou aviváží,v případě alergie pobyt ve dne i v noci nemožný,jedna noc strávena v autě,druhý den odjezd z kempu,nemožnost dobití baterií elektrokol,strava v restauraci chutná.kemp pouze pro mladší generaci

Danuše ****
Kemp je pro méně náročné turisty,což odpovídá nám,manžel tremp,šlo by trochu vylepšit stravování,jinak spokojenost

Danuše ****
Pobyt v kempu a hlavně stravování v místní restauraci byl nádherný

ALTAIR ****
Kemp jsme navštívili v 07/2023 -na dvě noci -přijemný, ochotný personál, jednoduchý, ale klidný, čistý kemp

Zdena Šmídová *****
Byli jsme zde 2 noci na školním výletu. Spokojenost s ubytováním, sociálním zařízením, s panem vedoucím, který nám vyšel ve všem vstříc. Vše čisté, celý areál upravený. Možnost výletů do okolí. Velká výhoda koupaliště a dobrého občerstvení(pan vedoucí nám připravil i velmi chutné obědy a večeře na přání). Moc děkujeme. Studenti a učitelé gymnázia z Brna

Renata ***
Byly jsme ubytování 7dní. V chatce pro 5. Rok 2013.Chatka byla čistá, dostatečně velká. Kemp byl čistí, jídlo dobré. Běžně potraviny bez problémů k sehnání. Plus věci navíc. Koupaliště je menší ale moc hezké. Voda sice studenejší. Zátoka krásná, jen pro koupání doporučuji boty do vody. Jsou tam kamínky. Okolní vyžití je parádní. Spousta památek, muzeí atd. k vidění. Kemp mohu doporučit, určitě v budoucnu zavítáme zas.

Hela ****
Vyslala jsem tam babičku s dětmi a byli moc spokojený. Výhoda bazén v kempu a restaurace v okolí.

Martina ****
Dovolená na motorkách, bylo tam krásně, velice ochotná paní v restauraci. Akorát by to chtělo zlepšit toalety.

Kopel Jaroslav *****
Týdenní pobyt s karavanem byl plný zážitků jak na vodě, ve vodě a na výlety na kolech na všechny směry a spokojení. Kemp je super, hlavně přes pracovní dny kdy je klid a kdy nejsou ubytování ,, kepiči".

Tomas *****
Jsem tu ubytovan pokazde na srazu veteranu. Super ubytovani,prijemne zachazeni.Cistota, klidek atd. ???????????? Letos se opet tesime.



Recenze, názory, diskuze

Viděli jste pěkné místo.. napište co se vám líbilo,
Bylo někde něco špatně.. napište co se vám nelíbilo,
např. ubytování, jídlo, soc.zař., personál, počet hvězdiček dávejte podle všeho ne hned 1 nebo 5.
Vložit nový názor »

Pro vložení recenze klikněte na kemp nebo ho najděte..

Chatky Budovy

Autocamping Rozkoš

Okres: Náchod
01. 07. 2017
Od: Marie

Kemp je super,v okolí možnost mnoha výletů.Jediný problém je tam ta voda,která je neustále špinavá a jsou v ní pořád sinice.Sice za to kemp nemůže,ale za nás,když do kempu tak k vodě,což tady nejde. (17)Všechny recenze »

Kemp Stavorek

Okres: Tábor
30. 06. 2017
Od: Petra

Tento kemp nemohu doporučit, ať už se jedná o ubytování, toalety, restauraci a jednání majitele. Dámské toalety jsou velmi zastaralé, špinavé a ne příliš udržované. Chatky odpovídají stáří, také smradlavé a peřiny nechutně špinavé. Sprchu jsem nevyužila, raději jsem se koupala v řece. Jediným plusem je nový bazén.
V kempu, kde je předpoklad kempování vodáků bych brala zakoupení snídaně jako standard bez nutnosti objednání. (13)Všechny recenze »

Camping Radka

Okres: Brno-město
29. 06. 2017
Od: Ivo

Dieser Camping ist geschlossen, wohl aufgrund Todesfall bei den Betreibern. Unser Beileid! (11)Všechny recenze »

Kemp Nedamov

Okres: Česká Lípa
29. 06. 2017
Od: Rainer Eichhorn

Der Platz ist schön .
Aber es währe schön wenn es auch ein Internet WIFi geben würde.
So wie beschrieben 27.06. 2016

B



(7)Všechny recenze »

Autokemp Podhoří

Okres: Cheb
29. 06. 2017
Od: Milan

Nemohu najít kontakt na kemp Křížový kámen. Můžete mi jej poslat (8)Všechny recenze »

Stanový kemp Suchý

Okres: Blansko
28. 06. 2017
Od: Zbyňa

Na Suchy jezdím 20-tým rokem a vždy jsem byl nad míru spokojen perfektní prostředí milí lidé a ochotní! Dětem letos manželka řekla že pojedem do Itálie, ale děti začaly křičet že chcou na sucháč tak je to opět jasné. Všem komu jsem Suchy doporučil byly spokojeni z pozdravem rodina Šťastná Jeseník :-) (38)Všechny recenze »

Kemp Stavorek

Okres: Tábor
27. 06. 2017
Od: Petra

S uvedeným hodnocením nemohu souhlasit. Nic horšího jsem neviděla - od čistoty až po chování personálu a pana majitele.
Dámské toalety neskutečně špinavé, zastaralé a neudržované. Chatky odpovídající stáří - zanedbané, peřiny a polštáře nechutně špinavé. Když jsem uviděla čistotu sprch raději jsem se vykoupala v řece :-(
Jediným plusem je nový bazén. (13)Všechny recenze »

Kemp Svatá Kateřina

Okres: Trutnov
26. 06. 2017
Od: petr

mel bych hanit, at je tam klidek, ale nejde to :-)
proste nejlepsi kemp v jakem jsem kdy byl (12)Všechny recenze »

CYKLO CAMP KONICE

Okres: Znojmo
26. 06. 2017
Od: Jirka Veverka

Doporučujeme
RELAX - POHODA - KLÍDEK
opět přijedeme (64)Všechny recenze »

Autokemp Křivonoska

Okres: České Budějovice
25. 06. 2017
Od: Mathilda

Kemp jsme navštívili poprvé v 2014. Hledali jsme klidný kemp , chatky s kuchyňkou .Moc se nám tu líbilo. Výborné místo pro cyklisty.....sociálky čisté ,fungovala restaurace Pod dubem - ok
Podruhé v roce 2015. - už tu nějaké nedostatky byly, ale potřebovali jsme pouze přespat a občerstvit se , socialky čisté
A letos -2017-sice byla v chatce voda,ale nádobí bylo pomálu...pouze pánev a talíře se zbytky jídla po předchůdcích....nůž žádný, hrnec žádný.... pavučinky.....chyběl závěs na zatemnění.....jedna zásuvka na ledničku i varic (na střídačku).....byly hodně cítit odpady....jedinné plus opět socialky- čisté a bez žetonů, voda teplá po celý den
Nic se tu nemodernizuje,vybavení hodně pamatuje.....
Pro nenáročné turisty!!!! (25)Všechny recenze »