Soubory cookie zlepšují funkci stránek, používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookie více informací
Úvod Mapa Recenze Počasí Přihlásit Informace Schránka(0) Letní soutěž
Hledat Schránka(0) Mapa

Recenze:

Danuše ***
Zklamání za dost vysokou cenu,navonění všech chatiček silnou aviváží,v případě alergie pobyt ve dne i v noci nemožný,jedna noc strávena v autě,druhý den odjezd z kempu,nemožnost dobití baterií elektrokol,strava v restauraci chutná.kemp pouze pro mladší generaci

Danuše ****
Kemp je pro méně náročné turisty,což odpovídá nám,manžel tremp,šlo by trochu vylepšit stravování,jinak spokojenost

Danuše ****
Pobyt v kempu a hlavně stravování v místní restauraci byl nádherný

ALTAIR ****
Kemp jsme navštívili v 07/2023 -na dvě noci -přijemný, ochotný personál, jednoduchý, ale klidný, čistý kemp

Zdena Šmídová *****
Byli jsme zde 2 noci na školním výletu. Spokojenost s ubytováním, sociálním zařízením, s panem vedoucím, který nám vyšel ve všem vstříc. Vše čisté, celý areál upravený. Možnost výletů do okolí. Velká výhoda koupaliště a dobrého občerstvení(pan vedoucí nám připravil i velmi chutné obědy a večeře na přání). Moc děkujeme. Studenti a učitelé gymnázia z Brna

Renata ***
Byly jsme ubytování 7dní. V chatce pro 5. Rok 2013.Chatka byla čistá, dostatečně velká. Kemp byl čistí, jídlo dobré. Běžně potraviny bez problémů k sehnání. Plus věci navíc. Koupaliště je menší ale moc hezké. Voda sice studenejší. Zátoka krásná, jen pro koupání doporučuji boty do vody. Jsou tam kamínky. Okolní vyžití je parádní. Spousta památek, muzeí atd. k vidění. Kemp mohu doporučit, určitě v budoucnu zavítáme zas.

Hela ****
Vyslala jsem tam babičku s dětmi a byli moc spokojený. Výhoda bazén v kempu a restaurace v okolí.

Martina ****
Dovolená na motorkách, bylo tam krásně, velice ochotná paní v restauraci. Akorát by to chtělo zlepšit toalety.

Kopel Jaroslav *****
Týdenní pobyt s karavanem byl plný zážitků jak na vodě, ve vodě a na výlety na kolech na všechny směry a spokojení. Kemp je super, hlavně přes pracovní dny kdy je klid a kdy nejsou ubytování ,, kepiči".

Tomas *****
Jsem tu ubytovan pokazde na srazu veteranu. Super ubytovani,prijemne zachazeni.Cistota, klidek atd. ???????????? Letos se opet tesime.



Recenze, názory, diskuze

Viděli jste pěkné místo.. napište co se vám líbilo,
Bylo někde něco špatně.. napište co se vám nelíbilo,
např. ubytování, jídlo, soc.zař., personál, počet hvězdiček dávejte podle všeho ne hned 1 nebo 5.
Vložit nový názor »

Pro vložení recenze klikněte na kemp nebo ho najděte..

Chatky Budovy

Kemp Hejtman Jih

Okres: Jindřichův Hradec
01. 08. 2012
Od: Mirek

Chtel bych chatku na 3 dny auto,elektrika,2 osoby,dekuju za kompletni cenu (71)Všechny recenze »

Autokemp Merkur Pasohlávky

Okres: Brno-venkov
01. 08. 2012
Od: *K

V pátek tam jedeme tak doufám, že se mi tam bude líbit a vyjde nám počasí. Budeme ve stanu s 2 Krysaříčkama. Můžu se zeptat jak je to s elektřinou a s volnými místy na stan a na parkování, jestli někdo ví? Jo a ještě, jestli se tam může jezdit na osobních nafukovacích člunech, šlapadla tam zdřejmě jsou jak jsem se dočetla, tak asi volných míst nebude, na tak velký kemp, děkujíí jestli mi někdo může poradit ;)..??:) *K (20)Všechny recenze »

Camp Borný

Okres: Česká Lípa
01. 08. 2012
Od: jana

Dobrý den,už jste někdo strávil dovolenou Na Autocamp Pohoda,Roudná,jaký zážitky a pocity Děkuji (26)Všechny recenze »

Autokemp Hejnice

Okres: Liberec
31. 07. 2012
Od: Hartmann Oskar

Nachtrag zu 15.7.12
Freundliches Bedienung (7)Všechny recenze »

Kemp Úštěk u jezera Chmelař

Okres: Litoměřice
31. 07. 2012
Od: Michaela

ahoj..poradí mi někdo jestli se dá na Úštěku dobře zapařit ? díky za info :)M. (57)Všechny recenze »

Kemp Habina

Okres: Jeseník
31. 07. 2012
Od: malda

kemp pro nenáročné, sparťansky vychované (společná umývárna, zastaralé WC), kompenzováno krásnou přírodou (7)Všechny recenze »

Caravan Camping Horní Planá

Okres: Český Krumlov
31. 07. 2012
Od: rita csermak

haben sie mitte august einen campingplatz frei und eine huette fuer zwei personen fuer ca. 3 - 4 tage. (9)Všechny recenze »

Kemp Kuchelník

Okres: Kutná Hora
31. 07. 2012
Od: Michal

Pěkný kemp na velice pěkném místě. Jezdím sem poměrně pravidelně již dlouhá léta. Bohužel letos jsem sem přivedl známé, neruše co bude následovat. V kempu oproti tomu co jsem pamatoval téměř ani noha. Obsluha v jídelní části, no jedním slovem \"nedobrá\", a zbytek katastrofa! Ve vyhlášeném vodáckém kempu, v sobotu 28.7.2012 s předpovědí \"krásně a 30st\" je problémem uvařit sto jídel a jedno z pěti jsme po cca hodině nedostali vůbec s obviněním, že nebylo objednáno. Je mě to líto, ale připadá mě, jako by se zde najelo na mnohde standardní systém \" když se ti tu nelíbí, tak vypadni\" což mě také bylo řečeno. U přátel, které jsem sem vzal v dobré víře mám max ostudu a odcházel jsem s jistotou, že se zde dlouho neukážu. (5)Všechny recenze »

Camping Olšina - Lipno

Okres: Český Krumlov
31. 07. 2012
Od: michalka

Letošní dovču jsme trávili v tomto kempu. Musím chválit. Moc se nám tu líbilo. Klídek, čistota, prostě pohodička. Když chtěl člověk zážitky a požitky, vše je autem, lodí, na kole, pěšky kousek. Pokud někdo hledá místo pro rodinnou dovolenou, doporučuji!!! (38)Všechny recenze »

Autokempink Osika

Okres: Jindřichův Hradec
31. 07. 2012
Od: Petra

Dobrý den,chtěla bych poopravit popis ubytování.K dispozici je pouze 8 chatek,zbytek jsou malé unimobuňky s velice strohým a zastaralým vybavením z dob totality!Nebylo by na škodu zainvestovat do oprav a vybavení!Neškodilo by nafotit interiér, aby host věděl, do čeho jde!Jinak příroda krásná, na kola ideální! (11)Všechny recenze »